Wpis z mikrobloga

Poza tym współczuję, że ktoś tak się cieszy z wyjazdu dzieci, ja jak syna parę dni nie widzę to strasznie mi go brakuje.


@dildo-vaggins: Poczekaj jeszcze parę lat i Ci się znudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdopodobnie post jest trochę przerysowany, jak pewnie większość rzeczy w Internecie, co nie zmienia faktu że dzieci męczą, opieka jest uciążliwa, to praca 24h/7 i nie dziwię się, że ktoś chce
  • Odpowiedz
A do reszty twierdzacych, ze dziecko po x czasie staje sie bezobslugowe, to chyba zapominaja ile mamy w kraju 30 latkow na garnuszku rodzicow.


@ogkush: to trochę jak z lockdownami ;) ludzie się cieszą jak im się poluzuje smycz, zapominajac, że normalnym stanem było nie mieć jej w ogóle
  • Odpowiedz
@ElLama: to wcale nie musi oznaczać, że nie był gotowy na poświęcenie w postaci wychowywania dzieciaków i tego czasu jakkolwiek żałuje jako "zmarnowany". Na dobrą sprawę może być szczęśliwy, że ich ma i jednocześnie cieszy się ze ma aż tyle wytchnienia ciurkiem, tak samo w połowie może już zacząć za nimi tęsknić. Ot zwykły shitpost bez jakiegoś giga ładunku emocjonalnego xD
  • Odpowiedz
to chyba zapominacie ile mamy w kraju 30 latkow na garnuszku rodzicow.


@ogkush: kwestia wychowania. Ja mam takiego sąsiada, duży chłop, a jego matka prosimnie o pomoc we wniesieniu mebli. Wnosze ja + jego matka. I nie, nie jest chory.
  • Odpowiedz
Na obozy kolonie też spokojnie jeżdżą już 8-10 latki.


@mbasasello: a nawet wcześniej, u mnie teraz robią dla przedszkolaków półkolonie "nocowanki" dzieciak robi out na całe 5 dni, do odbioru popołudniu w piątek. de facto kolonia dla maluchów tylko w tym samym mieście.
i co do zasady każdy ma to co sobie ogarnie, jak chcesz gdzieś wyjść to poproś dziadków czy rodzeństwo o pomoc, jak nie masz to wynajmij nianię. a
  • Odpowiedz
zupełnie nie rozumiem jak ktoś może je chcieć


@virus-t: a jak inaczej zagłuszysz bezsens istnienia i pustkę w życiu?( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko robiąc nowego człowieka, który będzie odczuwał to samo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElLama: Jak już się ma dzieciaka to trzeba wysyłać go na obozy i wysyłać do dziadków jak tylko nauczy się chodzić, to chyba nawet niezdrowe przyzwyczajać gówniaka, że rodzice zawsze będą w pobliżu.
  • Odpowiedz