Wpis z mikrobloga

Ja p------e cyrk w #pracbaza xDDD

Pracujemy sobie w barze z jedzeniem, jest nas troje + szefu, który robi w sumie czasem to co my, ale też sprawy administracyjne i układa grafik.
Zawsze jak dostawa przychodzi to ktoś musi być i przyjąć towar (pomóc wnieść, policzyć i podpisać).
No i zobaczcie co napisał na grupce na messengerze xDDD (kolory nad wiadomością są te same dla danej osoby, czerwony prostokąt to szef) XDDD
Przedtem pisał do każdego z osobna na priv, screeny od każdego załączam w komentarzach xD (na jednym screenie jest nawet wyjaśnienie czemu MENADŻER nie może przyjść xDDDDDD

#januszex #bekazpodludzi
Goronco - Ja p------e cyrk w #pracbaza xDDD

Pracujemy sobie w barze z jedzeniem, j...

źródło: comment_1626346527DwB6COCvRfdeaYQaNIodTJ.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie beka z typa, bo jest miękka faja. Prowadzę 3 biznesy, gdzie pracownicy to głównie studenci. Uważam, że mam na tyle autorytet ze cała trójka by przyszła. Pracy szuka każdy dziś. Pisaniem „Jezu No” pokazuje, ze jest miękka faja.

Ja bym wam odpisał. Nie pytałem o wasze plany i grafiki, tylko napisałem informacje. Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anonimek123456 gdzie on się spytał kogokolwiek? Ja p------e polacy to są takie śmiecie, co prawda nie jestem przedsiębiorcą, ale ten kto narzeka w tym kraju na prowadzenie działalności chyba po prostu nie korzysta z pół darmowej siły roboczej

Skoro to jego przybytek to niech mu zależy
  • Odpowiedz
@rakiwo jakby szef do mnie pisał tonem oznajmującym, że mam być na miejscu i wyśmiewał się, że co ja niby takiego ważnego miałabym robić w swój wolny dzień, to bym mu wcale nie odpisała i szukała nowej roboty. Wszyscy mu odpowiadają takim tonem jakim się do nich zwraca, a nawet grzeczniej.
  • Odpowiedz
@Dymass: Dodatkowo to powinno być wypowiedzenie a nie voucher roszczeniowcu. OP to zwykły niewykwalifikowny robol którego można łatwo zastąpić kimś z ulicy a zachowuje się jakby był niezastąpiony
  • Odpowiedz
@rakiwo: No napisanie od razu w pierwszej wiadomości "nie bo nie i elo" faktycznie jest brakiem kultury i brakiem obycia/wyczucia. No ale tutaj etykietę złamał szef, dopytując o to. To jest ingerencja w prywatne życie pracownika. Już abstrahując od tego, że wyjaśnień to może sobie chcieć, to czasem zwyczajnie pracownik nie chce się czymś dzielić, ma wtedy wymyślać coś alternatywnego? :D Jak jakiś przegryw na sobotę ma zaplanowany pierwszy s--s
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Dlatego napisałem, że cała relacja jest tu patologiczna, ale tak samo jak c-----e są teksty szefa tak samo c-----e są teksty "Jezu a ktoś inny nie może przyjść" "przyjdź sam" itp. ci ludzie w końcu znajdą normalną pracę i będą myśleli, że to normalny sposób komunikacji z przełożonym.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to nie tylko jest on Januszem biznesu tylko cała atmosfera w firmie jest patologiczna i to jest problem, jakieś pseudo kumpelstwo a tutaj powinna być jasna relacja szef-pracownik i twardy grafik ogarnięty tydzień wcześniej


@rakiwo:
Nie wiem czy ogarnąłeś, ale wypada kolej szefa na przyjście.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Zresztą, jak tu odpowiadać szefowi, który najpierw nie ogarnął grafiku/ustaleń z pracownikami, potem płacze, że nie przyjdą, a sam jako swój powód podaje "jadę nad jezioro". :D Przecież to niepoważne.
  • Odpowiedz
@kazal: Nie musi wymyślać nic alternatywnego jakby mi ktoś napisał "niestety nie mogę przyjść, mam coś ważnego/mam już plany" to ja nie pytam jakie to plany, czy umiera mu ojciec czy ma imprezę kumpla czy pierwszy s--s. Przyjmuję to do wiadomości. Ale jakby mi ktoś napisał "jezu a nie może ktoś inny przyjść" albo "może przyjdziesz sam" to by się we mnie zagotowało.
  • Odpowiedz
Nie musi wymyślać nic alternatywnego jakby mi ktoś napisał "niestety nie mogę przyjść, mam coś ważnego/mam już plany" to ja nie pytam jakie to plany, czy umiera mu ojciec czy ma imprezę kumpla czy pierwszy s--s. Przyjmuję to do wiadomości. Ale jakby mi ktoś napisał "jezu a nie może ktoś inny przyjść" albo "może przyjdziesz sam" to by się we mnie zagotowało.


@rakiwo: Ale ja cały czas piszę o tej
  • Odpowiedz
@kazal: no akurat ta wiadomość jest najbardziej neutralna od tej dziewczyny, ale i tak naprawdę nie znamy całego kontekstu, sam pracowałem w gastronomii i wiem, że jak jest okres urlopowy to jedni jebią w 2 tygodnie 120h żeby kolejny tydzień mieć cały wolny i mieć za to normalnie płacone. Dlatego nie oceniałbym z góry, szczególnie, że szef po tych wiadomościach wygląda na miękką faję a nie typa, który robi z
  • Odpowiedz
@Goronco: System hierarchii w firmie służy temu aby firma się nie rozleciała. Ktoś kto nie przestrzega systemu hierarchii powinien wylatywać z roboty dla dobra firmy. Nie mówię tu oczywiście o mobbingu, czy braku szacunku do siebie, ani o przestrzeganiu systemu hierarchii poza pracą.
Żaden szanujący firmę szef nie przejdzie z pracownikami na poziom w pełni kumpelski.
  • Odpowiedz