Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? cyrk w #pracbaza xDDD

Pracujemy sobie w barze z jedzeniem, jest nas troje + szefu, który robi w sumie czasem to co my, ale też sprawy administracyjne i układa grafik.
Zawsze jak dostawa przychodzi to ktoś musi być i przyjąć towar (pomóc wnieść, policzyć i podpisać).
No i zobaczcie co napisał na grupce na messengerze xDDD (kolory nad wiadomością są te same dla danej osoby, czerwony prostokąt to szef) XDDD
Przedtem pisał do każdego z osobna na priv, screeny od każdego załączam w komentarzach xD (na jednym screenie jest nawet wyjaśnienie czemu MENADŻER nie może przyjść xDDDDDD

#januszex #bekazpodludzi
Goronco - Ja #!$%@? cyrk w #pracbaza xDDD

Pracujemy sobie w barze z jedzeniem, jes...

źródło: comment_1626346527DwB6COCvRfdeaYQaNIodTJ.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: Dla mnie naturalnym jest, ze jak jest sytuacja nagła to pyta sie, czy moglbys przyjść w sobotę do pracy, bo coś tam wypadło. A nie musiałbyś czy przyjdź XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Misticmac No oczywiście, do tego dążę - nie robię nic w ten weekend więc idealnie by pasowało xd No ale tak nie będziemy się bawić

@pawelkoszalin2 A czemu on czasem nie jest spontanicznie miły i nie płaci więcej?
  • Odpowiedz
@Goronco: ale Ci się tu w komentarzach zesrało januszy biznesu, co to już od 20 lat wieszczą "koniec rynku pracownika" i że zaraz wszyscy będziemy srać pod siebie, żeby tylko dostać u nich UZ za 12 zł/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rakiwo rozumiem, że Ty jako szef potrafisz zwracać sie do swoich pracowników na rownym poziomie jakie wymagasz od nich?

Bo jeżeli nie to w poniedziałek ktoś może przynieść wypowiedzenie
  • Odpowiedz