Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? cyrk w #pracbaza xDDD

Pracujemy sobie w barze z jedzeniem, jest nas troje + szefu, który robi w sumie czasem to co my, ale też sprawy administracyjne i układa grafik.
Zawsze jak dostawa przychodzi to ktoś musi być i przyjąć towar (pomóc wnieść, policzyć i podpisać).
No i zobaczcie co napisał na grupce na messengerze xDDD (kolory nad wiadomością są te same dla danej osoby, czerwony prostokąt to szef) XDDD
Przedtem pisał do każdego z osobna na priv, screeny od każdego załączam w komentarzach xD (na jednym screenie jest nawet wyjaśnienie czemu MENADŻER nie może przyjść xDDDDDD

#januszex #bekazpodludzi
Goronco - Ja #!$%@? cyrk w #pracbaza xDDD

Pracujemy sobie w barze z jedzeniem, jes...

źródło: comment_1626346527DwB6COCvRfdeaYQaNIodTJ.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: Ja nie rozumiem problemu w sumie. Albo jest grafik, albo go nie ma. Ktoś musiał na nim być. W normalnej organizacji jest to przestrzegane, ewentualnie wyznacza się tego kto jest + desygnowany rezerwowy, gdy coś nagłego wypadnie (co jest potem uwzględniane w dalszych podziałach i nikt nie może mieć stale nadzwyczajnych sytuacji).

Tak wiec musze się jeszcze raz wczytać, bo nie wiem kto miał być, a kogo nie było
  • Odpowiedz
@bigpaws: jak masz swojego pracodawcę za śmiecia to u niego nie pracuj w innym wypadku z takim podejściem to maksymalnie stać cię na sprzątanie ulic bo tam nikogo nie będzie obchodziło jak się zwracasz do 2 osoby prostaczku.
  • Odpowiedz
widzę ze już się komuchy prześcigacie w pomysłach jak dowalić prywaciarzowi


@Janusz_z_Rivii: ale to tego prywaciarza problem ta dostawa o 7 w sobotę, nie? Może się kulturalnie zapytać czy pracownik może przyjść, napisać, że da premię za to, itd. Podejściem z tych wiadomości sam sobie szkodzi. Niech ginie skoro nie potrafi firmy prowadzić, tfu na takich jak on.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to nie tylko jest on Januszem biznesu tylko cała atmosfera w firmie jest patologiczna i to jest problem, jakieś pseudo kumpelstwo a tutaj powinna być jasna relacja szef-pracownik i twardy grafik ogarnięty tydzień wcześniej gdzie są pokryte każde z dni.


@rakiwo: dlatego bede opuszczał moja prace niedługo, my #!$%@? a niektórzy seniorzy nie mieli nadgodzin o paru dobrych miesiecy a nawet lat.
  • Odpowiedz
@bigpaws: czytać ze zrozumieniem kogoś kto skończył 3 klasy podstawówki i ma aparycję chama? Chłopie napluć to ty mi możesz pod biedronka pod buty jak będziesz prosił o 2zl.
  • Odpowiedz
Albo byłam w środę i czwartek i dziś odpoczywam znajdź kogoś innego


@rakiwo: No faktycznie, zbrodnia, że pracownik wprost mówi, że w swoim czasie wolnym będzie odpoczywał i nie pracuje poza grafikiem. :D
  • Odpowiedz
Nie zbrodnia co napisałem jakbys czytał dalej. Kwestia problemu jest w formie przekazu a nie jego clue.


@rakiwo: Komunikat był jasny i nie był jakiś niekulturalny - tzn. "ja nie mogę". Jeśli dzieczyna nie była zapisana w grafiku, to na tym rozmowa powinna się zakończyć i, jakby szef miał trochę kultury, to by się zakończyła. To z niego wyszedł burak po odpowiedzi "A co robisz takiego wielce ważnego?". Tak naprawdę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@doklor: Nie musisz być miły. Masz być w miarę kulturalny. Możesz napisać przykro mi nie było mnie w grafiku a w ten dzień mam już coś zaplanowane i taka odpowiedź dla mnie jako pracodawcy jest okej, ale jak by mi ktoś napisał sam nie możesz przyjść? Albo byłam w środę i czwartek i dziś odpoczywam znajdź kogoś innego to następnego dnia czekaloby na niego wypowiedzenie. Inna sprawa że ten pseudo
  • Odpowiedz
Potem zmieniłem zdanie jak "koledze" ciężko było odmówić przyjścia w sobotę czy zostać na nadgodzinach.


@diofantos:

gwoli wyjasnienia, polskie prawo pozwala tylko w szczegolnych przypadkach odmowic przyjscia na nadgodziny/wydluzenia godzin pracy. To nie jest pytanie, to jest postawienie przed faktem dokonanym. Czas pracy ustala pracodawca, nie pracownik.
  • Odpowiedz