Wpis z mikrobloga

Mirki dostałem leki na depresje i powiem wam szczerze ze strasznie się boje je zażywać...
tyle się naczytałem o psychotropach, ze boje się czy nie będzie gorzej niż jest aktualnie.
Powiedzcie mi jak to jest z tym, po lekach zachowuje się jak zombie czy raczej po prostu masz więcej sił do życia i do ogarniania spraw? Bo boje się ze całkowicie mnie to zmiecie z planszy nie mówiąc o tym ze nie jestem pewny czy moj stan jest adekwatny by brać leki... w ogóle już nie wspominając, ze na forum przeczytałam o stwardnieniu rozsianym spowodowanym przez leki.

Pls Help me

#depresja #leki #psychologia #psychoterapia #ocd #psychiatria #atakpaniki #przegryw #kiciochpyta #niebieskiepaski #choroby
  • 8
@dxznly: Byłam na ssri i nic się nie boj. Bardzo pomogły przejść mi gorszy czas i początki terapii. Po lekach żyło mi się lepiej, teraz dzieki nim i terapii żyje mi się już lepiej bez nich.
@dxznly: początki na wenlafaksynie dla mnie były okropne i myślałam, że nie dam rady, ale to lek, który uratował mi totalnie dupe i z całego serca go polecam