Wpis z mikrobloga

Nie ma dla mnie bardziej obrzydliwego auta od Hyundaia ix35/tucsona. Symbol wszystkiego co najgrosze w motoryzacji, przedstawiciel generycznych, bezpłciowych i prakstycznie identycznych SUVów.

Oststnio wujas co go małżonka namowiła na kupno jednej takiej karykatury mi sie zalił przy wódce, ze wydal kupę siana na kupę zlomu która prowadzi sie gorzej niz jego poprzedni Passat B5 i nie jest nawet w polowie tak pakowny.

BTW: Ford konczy z produkcją Mondeo i skupi sie na SUVach

#motoryzacja #samochody
Pobierz kobiaszu - Nie ma dla mnie bardziej obrzydliwego auta od Hyundaia ix35/tucsona. Symbo...
źródło: comment_1626071733ddwsPh17qzLrohCvHTZdZf.jpg
  • 160
@bigos555: ale bojo one nie są praktyczne. Praktyczne masz kombi, suvy są beznadziejne jeśli chodzi o praktyczność. Miałem okazję prowadzić dwa suvy i żaden nie był praktyczny. Bardziej praktyczny od suva już jest nawet trabant w sedanie do którego upychałem w #!$%@? rzeczy.
@goferek: pół życia jeździłem sedanami, teraz tylko kombi/hatchbach/liftback.

Kupiłem kiedyś zmywarkę kuchenną. Miałem Volvo S70, ale zmywarka została przywieziona Fiestą xD.
@Lardor: W jaki sposób bmw x5 miałoby być mniej praktyczne od 5 którą jeżdżę, a na której platformie jest zrobiona? Lepsza pozycja za kierownicą, wygodniejsze wsiadanie, łatwiej wsadzić dzieciaka/zamontować fotelik bez schylania, możesz podjechać do krawężnika bez zastanawiania się czy zderzak przejdzie (ja chcę być uprzyjmy i chować głęboko samochód, przez co ciągle musze wymieniać de gumowe fartuchy pod zderzakiem), do Bogdana możesz podjechać tą żwirową drogą nie zastanawiając się czy
@bigos555: no dobra x5 to jedyny przypadek suva, ale zobacz sobie tojotke którą wysyłałem. Jak masz apkę Panek możesz takiego szczura wypożyczyć i się przekonać na własnej skórze. No w x5 masz jeszcze silniki ludzkie. Mój kolega kupił sobie z silnikiem 3.0 a nie jak tojotka suv i 1.2 silnik.