Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Zarabiam 3k bo jestem po awansie i 8 latach stażu, mieszkam u rodziców a i tak większość rzeczy które kupuje kupuje używane i to planuje przez długi czas. Najgorzej jak coś mnie męczy tłumaczę sobie że potrzebuje potem jest faza że dam sobie radę bez a koniec końców niczym alkoholik po detoxie w środku monopolowego. Odpalam allegro i biorę xD Już tak kupiłem myjkę i kompresor nie powiem bo zajebiście
Niebadzlosiem - @LajfIsBjutiful: Zarabiam 3k bo jestem po awansie i 8 latach stażu, m...

źródło: comment_1625051211IM7BpU9yq404Q9KoyqatB0.jpg

Pobierz
@LajfIsBjutiful: jest spora szansa, że taki człowiek w ogóle nie kupiłby gówna za 40zl, bo by tego nie potrzebował (większość zakupów nie jest nam potrzebna). Albo kupił porządniejsze.
Jak poczułam pierwsze 'lepsze' pieniądze to kupowałam niepotrzebne gównoubrania z sieciówek i czułam się 'bogata' xd Teraz kupię 5 sztuk ubrań na rok, ze zrównoważonych, porządnych marek/ktoś mi szyje.
@januszdoe: Nie jest ale to skomplikowane xD
Choruje na chorobę autoimmunologiczną i bywa tak ze mnie nie ma miesiąc w pracy a z początku choroby pół roku. Pójdę do Janusza to nie będę miał gdzie wracać tutaj w państówce nie ma problemu dzwonie i mówię nie będzie mnie tyle i tyle i po temacie. Wypłata zawsze na czas i od święta lubie to co robię mimo że pracuję na dworze przez