Wpis z mikrobloga

@padobar: Najlepsze pasty pisze samo życie jednak niestety to nie jest pasta.
Za to mogło być gorzej bo przez długi czas nic nie mogłem znaleźć i moje inne prace to
- wciskanie ludziom kont bankowych, więc porobiłem 2 dni i zarobiłem 350zł zakładając sobie i zgarniając z tego profity;P
- sprzątanie ulic w Katowicach, chodziliśmy chyba z 20km jednego i drugiego dnia i zbieraliśmy każde śmietek przy drogach, w tunelu. Rok
  • Odpowiedz
@max1983: Supcio :D Ja bym bardzo chciała taką z mieczem ale nie ma :<
@gfgfgfa: Wiesz co obecnie nie mogę chodzić wcale a rower mam w piwnicy jak nie ogarniesz to za parę dni Ci podeślę filmik oki? teraz to tylko z głowy.
Kaczkę mocujesz poza kaskiem poza rowerem tj światełko wsadzsasz w kuperek xD Następnie szukasz najwęższego miejsca na kierownicy i tam naciągasz te linki na siebie, ciężko idzie
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: To trochę takie myślenie biedaka.

Biedak kupuje pierwsze lepsze buty za 100zł chodzi w nich trzy miesiące po czym znów kupuje nowe, bo te stare zdążyły się zniszczyć i nie nadają się do prania.

Bogaty długo szuka i kupuje buty za 600zł. Drogo? Nie bo pochodzi w nich dwa lata i cały czas będą lepiej wyglądały od tych za 100zł.

W rozrachunku bogaty jest 200zł do przodu w skali dwóch
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: znaczy się mi chodzi o to głównie ze moja kaczka ma też ten kapelutek i okulary i chyba jeszcze jakiś łańcuszek i nie mogę jej złożyć do kupy bo albo jej ten kask spada albo te okulary XD przyklejałeś go jakoś żeby się jej łba trzymał? bo ja bardziej chciałam ją w aucie albo na biurku postawić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Jedyne czego nie żałuje i nie miałem problemów kupić to kaczuszka do rowera za 12zł z aliexpres. Myślę że do 15zł stać mnie na szastanie gotówką raz na czas :D


@Niebadzlosiem: morda mi sie usmiechnela. :)
  • Odpowiedz
tak tak, już to widzę jak człowiek majętny który w godzinę może zarobić 100+ PLN siedzi pół dnia i porównuje gówna za 40 zł


@LajfIsBjutiful: @GienekZFabrykiOkienek: pol dnia nie, ale przy takiej gównodrobnicy za 40zł mozna często kupić analogiczny produkt zarówno za 20, 40 jak i za 60zł. Więc z jednej strony nie mam problemu z wydawaniem pieniędzy na pierdoły, z drugiej moja wewnętrzna pazerność nie pozwala mi przepłacić. Więc
  • Odpowiedz
Bogaty długo szuka i kupuje buty za 600zł. Drogo? Nie bo pochodzi w nich dwa lata i cały czas będą lepiej wyglądały od tych za 100zł.


@K-S-: eee tam, te same buty za 600 zl, mozna kupic za 300-400 zl, duzo ludzi kupuje jakies rzeczy a potem ich nie uzywa bo X,Y,Z i sprzedaje 20-30% taniej. Wiem, bo sam kurde 3 razy kupilem tak buty po 100 eur, a sprzedalem za
  • Odpowiedz
W rozrachunku bogaty jest 200zł do przodu w skali dwóch lat, dlatego też jest bogaty.


@K-S-: nawet więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pamiętam jak kiedyś praktycznie co zimę kupowałem (a raczej rodzice mi kupowali) buty - bo już po jednym sezonie przemakały.
Z 7? 8? lat temu kupiłem porządne skórzane i służą mi do teraz.

Tak samo buty bo chodzenia na co dzień. To nawet nie musi
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful mam w pracy kolegę, który tak jakby nie potrzebuje pieniędzy. Ma majętną różową, u której mieszka. Płaci tylko rachunki. Raz na tydzień robi zakupy jedzeniowe. I generalnie jakieś 2-3k miesięcznie wydaje na chińskie gówna. Często kupuje coś, bo "promocja". Po kilka sztuk. Czasem jakieś poważniejsze rzeczy jak hulajnogi elektryczne, telefony. Ale zazwyczaj duperele. I tak jak ktoś u nas potrzebuje kabla, ładowarki, głośniczka itp to zanim wejdzie na alledrogo to się
  • Odpowiedz