Wpis z mikrobloga

Nie bo pochodzi w nich dwa lata i cały czas będą lepiej wyglądały od tych za 100zł.


@K-S-: Problem leży też gdzieś indziej niż tylko w pridukcie, bo płaci się nie tylko za jakość. Różnica polega na tym, że osoba z kasą nie chodzi wszędzie w tych samych butach. Co znacząco wpływa na okres eksploatacji i stan obuwia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: bo od tygodnia żyje z podobna choć gorszą w skutkach choroba - zzsk, jak opisywałeś to wszystkie cechy pokrywały się. W łzs masz sporą szansę na remisję - czego Ci życzę :-)
  • Odpowiedz
@NaopaK: Tak jest :D ma kilka trybów świecenia ale przez to że swieci w środku kaczki to bardziej bajer, chociaż w środku nocy będzie widać że coś mruga ale nie traktowałbym tego jako zamiennnik do postojówki :P
Można kwakać na ludzi xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: jak radio 1-din to z całego serca polecam Pioneer MVH-320BT albo DEH-320BT zależy czy potrzebujesz odtwarzacz płyt. Przy okazji w zestawie masz mikrofon i możesz rozmawiać w głośnomówiącym bardzo wygodne podczas jazdy. Ja radyjko mam już rok a dalej nie odkryłem wszystkich opcji. Masz do tego jeszcze dedykowaną aplikację na telefon, gdzie też masz masę opcji.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Niezły badboy :D
@MohammeT: Tak 1 din, dzięki :D A jak wygląda funkcjonalność bt? wsiadasz w auto telefon sam się łączy, bierzesz play na telefonie czy na radiu wystarczy otworzyło domyślną aplikacje muzyczną np spotify i puściło muzykę?
Czy podczas odtwarzania muzyki z telefonu po bt pokazuje Ci na wyświetlaczu jak się nazywa utwór czy po prostu piszę "tryb bluuetoth"? czy możesz przy odtwarzaniu po bluetooth zmieniać
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: „ spawacz, elektryk, serwisant komputerowy wszystko to za podobne pieniądze „ człowieku zejdź ba ziemie albo wyprowadź się z tego #!$%@? do miasta wojewódzkiego. Na start minimum 3k do łapy bez doświadczenia, dla kogos z doświadczeniem min. 2 lata już z 4 k na start do łapy będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: nie próbowałem Spotify ale wiem że te modele mają specjalną opcje łączenia się ze Spotify. Jeśli słuchasz z YT to pisze ci tytuł filmiku i jako "artystę" wyświetla nazwę kanału z którego leci. Klawisze w pełni funkcjonalne. Klikasz następny i np. jak słuchasz playlistę na YT to ci przełącza na następny kawałek, pauzowanie tak samo. Samo radio ma moc jesteś w stanie wycisnąć 100% z fabrycznych głośników
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: a i bluetooth bez żadnych udziwnień tak jak należy po prostu włączasz BT na telefonie wsiadasz do auta odpalasz i jak już wcześniej sparowałeś to ci się powinien z automatu połączyć. W tym samym czasie dwa telefony mogą być połączone a pamięć jest na 10 telefonów. Przy połączeniu dwóch telefonów w jednym momencie muzyka ci się nie nakłada (ale by to było głupie) tylko jeden zatrzymuje drugiego i puszcza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: nie pożałujesz, na początku tylko będziesz miał problem mały z przyzwyczajeniem się do obsługi ale potem pikuś. Jak będziesz mieć pytania to pisz PW. Mikrofon polecam poprowadzić słupkiem A, kabla nie widać tylko sam mikrofon.
  • Odpowiedz