Wpis z mikrobloga

Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Byłem wczoraj o 23:00 wynieść śmieci, bo mi różowa od 3 dni truła dupe. Ide do naszego deweloperskiego pomieszczenia ze śmietnikami, a tam wisi torba laptopowa i coś z niej wystaje. Patrzę, a tam odkurzacz od Xiaomi z pełnym osprzętowaniem i kablami. Moja natura naprawiania starej elektroniki nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego znaleziska, więc wróciłem do mieszkania po torbę z biedronki, żeby przypadkiem żaden sąsiad nie wyczaił, że wynoszę śmieci ze śmietników.

Wracam podekscytowany, mówię dziewczynie że znalazłem odkurzacz a ona mnie wyśmiała. Idę po ten odkurzacz uśmiechnięty od ucha do ucha, pakuje do wora i wracam do mieszkania. Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę. Po fakcie okazało się, że na domiar tego jest jeszcze funkcja mopowania podłogi. Siedziałem podekscytowany z kotem i obserwowałem jak jeździ i omija wszystkie przeszkody. Dziewczyna ma mnie za dziwaka, a ja mam nową zabawkę. Za darmo. Wygrałem na loterii. Kocham Was mieszczuchy (ʘʘ)

#osiedlowykonfident #chwalesie
penisosobyniewidomej - Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsu...

źródło: Screenshot 2024-03-04 083022

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu.


@penisosobyniewidomej: Ja bym pewnie probował taki leftover gdzieś w rodzinie opchnąć, ale nie dziwię się jak ktoś sprzęt tak wystawił na śmietniku, żeby go ktoś inny znalazł.

Jakie są alternatywy? Wystawić za na OLX jako "oddam"? Kto raz próbował ten się w cyrku nie śmieje.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: jeśli nie chciało mu się #!$%@?ć z umawianiem z januszami to takieposatwienie na widoku jest najlepszą opcją. Sam w ten sposób drogą przyniesienia posiadłem sprawny monitor jakis czas temu
  • Odpowiedz
@Tryggvason: niestety zostaje ze mną do końca. od dwóch lat rozglądałem się za odkurzaczem, bo z kotem jednak tu trochę żwirku przyklei się do łapek, tam troche sierści i ciagle był syf. a uwierz, że na takiej powierzchni każdy paproch na podłodze jest bardzo widoczny. Tak to odpale sobie, żeby odkurzał jak mnie nie ma i elegancko zawsze będzie porządek. W takim stanie jak jest to miałbym z niego 350zł max,
  • Odpowiedz
@matt-pitt Dokładnie, sprzedaż po taniości na olx to jakaś masakra i czasami wręcz nie wartosię użerać z januszami dla tych groszy co zaproponują. Często bardziej opłacalne i nawet przyjemniejsze będzie wziąć w tym czasie nadgodziny w pracy. Tym bardziej w porównaniu do atrakcyjnej oferty w stylu "z chęcią wezmę ale proszę mi przywieźć na adres na drugim końcu miasta"

Ostatnio też sobie kupiłem nowy model odkurzacza. Wszystkie drobne ulepszenia sprawiły że naprawdę
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej: nie bardzo rozumiem wpis, tobie chodzi o to że nigdy nie można nic wymienić na lepszy/nowszy model, czy o co chodzi?
ktoś wymienił sobie sprzęt, stary sprawny odłożył żeby ktoś mógł sobie jeszcze poużywać, a ty zamiast się cieszyć to próbujesz go obrażać
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej: mam chyba identyczny. Dobry sprzęcik, #!$%@? podłogę, przetrze kurze. Ofc to mopowanie to takie rozcieranie :D ale kurze z wierzchu zbierze. Ja zawsze puszczam go 2 razy i w apce ustawiam max ssanie i mopowanie.

Minus taki, ze nie ma laseru, wiec co chwile się obija.

Za grosze kupic zestaw czesci wymiennych: szczotaka, te smigiełka do zagarniania, mop, filtry. Obczaj na ali czy innym podobnym.
  • Odpowiedz
@Exil12: w tym modelu trzeba bardzo dbać o tą nakładkę mopującą. Wystarczy że lekko przyschnie i już ma problemy z zaciągnięciem wody. Ten element jest w tym odkurzaczu totalnie spartolony.
  • Odpowiedz
@wincenty1: ten model nic nie ma :( obija się o wszystko :(

@Plp_ true. Wkuriwa to strasznie. Trzeba czysci te dziureczki itp.. Ajak masz twarda wode to #!$%@?. Mam go już chyba z 6 rok i działa, także nie wymieniam na razie, ale fakt, to jest #!$%@?.
  • Odpowiedz