Wpis z mikrobloga

Cześć kochani! Co prawda joggingu dzisiaj nie było, ale nic straconego! Wybraliśmy się na polgodzinny spacer z samego wschodu kiedy nie było jeszcze tak gorąco z psiakiem którego zdjęcie wstawie w komentarzu.
Jak można wywnioskować, w szlafroku, bo prosto spod prysznica. Za 1h 15min ja i różowa wychodzimy do pracy, ale nawet te dodatkowe 15 minut spóźnienia nie zrobi różnicy gdy jest się sobie szefem (ʘʘ)
Miłego dnia Mirki i Mirabelki, czuje ze to będzie owocny dzień!
#dziendobry #gownowpis #pokazmorde #pokazpsa
Pobierz dumlix - Cześć kochani! Co prawda joggingu dzisiaj nie było, ale nic straconego! Wybr...
źródło: comment_1624430891pvqxsHD8neb9t9CwjosKxK.jpg
  • 36
@dumlix: Bohater z samego rana na jakiego nie zasługujemy, gdzie Twój patronie, chcę Ci dać swoje pieniądze( ͡° ͜ʖ ͡°).
A wy którzy hejtujecie nawet nie myślicie jaki wasz poranek byłby ubogi bez takiego dzień dobry().
@Tervaskanto: PiS w logu, płakać nie będę. Precz z politycznymi szurami co się bawią w ciągnięcie liny, zabawa stara jak świat
@Kondziu5: Jest i on, Kondziu! Życzę Ci miłego dnia, gwarantuje że coś miłego Ci się przytrafi tego dnia! A jak nie, to przelewam Ci 2zł, za te 2zl stawiasz kupon u buka, i mnożysz ile wlezie. Masz moje błogosławieństwo ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@chaczapuri: Po 12 latach na wykopie znam wszystkie czule punkty frustratów. Wystarczy być miły i empatować dobrą energią, a oni się denerwują bo ktoś nie żyje wg ich zasad ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I dziękuję, kit kat bardzo smaczny!
@Mrocb: miłego dnia! Pozytywna energia przed meczem na pewno nie zaszkodzi, a tylko pomoże! ʕʔ
@Jerry664: Studio tatuażu, ale jestem szefem, maszynki
Pobierz dumlix - @chaczapuri: Po 12 latach na wykopie znam wszystkie czule punkty frustratów....
źródło: comment_1624439889DZDQ5n9Kozg6ZRSR4Anmir.jpg