Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: @Silvanesti Z tym domniemaniem niewinnosci sprzedającego ewidentne podroby, allegro jest ŻA ŁO SNE. Nie sądze że tam pracują ułomni ludzie że nie widzą tej ewidentnej oszukańczej działalności. Tam robią spece od zarabiania kasy i to im wychodzi perfekto.
A dobija mnie jak janusze sprzedający testery za 119zł piszą w odpowiedzi na negatyw, że sprzedał podróbę, że przecież kupujący ma prawo zwrotu w ciągu 14dni jak mu towar nie odpowiada i
  • Odpowiedz
@Silvanesti: @allegro_pl tak tak, oczywiście jak zgłoszę to usuniecie xD
Szukałem ajfona dwa lata temu, zaznaczony że nowy, ale w opisie aukcji już Grade A-B, zgłosiłem kilka takich aukcji i nie zniknęły i nie zmieniły opisu. Gdybyście po pierwszym ostrzeżeniu blokowali dożywotnio takiemu konto to by się może zastanowił czy warto oszukiwać.
O testerach perfum i podróbach już nawet nie ma co wspominać, macie tam burdel, którego nie chcecie ogarnąć i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 168
@Silvanesti: kupiłem pad do PS4 w cenie zbliżonej do orginału. Okazało się, ze to podrobka perfidna, wysłałem dyskusję allegro, dalem dam fotki, allegro napisali, ze mam 14 dni na zwrot... A sprzedawca ze ma zaufanych dostawców.

I gówno z tym zrobili, gość nadal podróbki sprzedaje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Silvanesti: panieee jak napisałem na wykopie ze jest milion takich samych powielonych aukcji to mi odpowiedzieli, ze to nie narusza zasad uczciwej konkurencji... A scrollowac musisz pol dnia zeby dojsc do czegoś
  • Odpowiedz
@Silvanesti: Kiedyś zgłosiłem każdą aukcję pewnego sprzedającego, z zegarkami "omegi", które Omegami ewidentnie nie były. Ohydne, chamskie, ryżowe fejki. Allegro nie zrobiło z tym nic, aukcje wiszą, ludzie kupują.
  • Odpowiedz