Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, że pracujecie w januszexie to #!$%@? słuchajcie tego.
Moja firma opiera się na kilkunastu punktach handlowych w całej Polsce. Czym handlujemy to zasadzie nieistotne, ale marże są ogromne. Otóż pracuje w jednym takim miejscu od 3 lat i ostatnio zaproponowano mi oraz 3 osobom z ościennych punktów zostanie kierownikiem. Oczywiście na początku wszystko spoko, ładnie, nowe obowiązki nie byłyby dla mnie problemem, aż w końcu przyszło do ustalania stawki. Trzymajcie sie.
Otóż giga szef zaproponował stawkę 20gr/h netto większa niż mam obecnie XDDD jakie #!$%@? panuje w firmie po tym jak odmówiłem, to głowa mała, wszyscy na mnie jebią, że odrzuciłem możliwość rozwoju i zmarnowałem szansę XD oczywiście pozostałe osoby przyjęły awans nakładając na siebie sporo obowiązków praktycznie za darmo XDD Polska to kraj #!$%@? niewolników
#pracbaza #januszebiznesu
  • 157
20gr/h


@sylw1905: Ja #!$%@?ę, przecież to wstyd z czymś takim wyskoczyć, to już lepiej chyba nie proponować żadnej wyższej stawki tylko te mityczne 'możliwości rozwoju' niż 20 groszy - jak menel się ciebie spyta o hajs i chcesz dać mu 20 groszy to jest jakieś takie wewnętrzne zażenowanie, już mogli chociaż dać tego zeta a nie się tak błaźnić
niektórzy chyba traktują ten awans jako dowartościowanie swojej pozycji


@sylw1905: od dawna wiadomo, że pieniądze są średnim motywatorem. szczególnie na stanowiskach gdzie podstawowe minimum jest zapewnione. na dłuższą metę nie da się utrzymać pracownika tylko $

@stan-tookie-1: G-prawda,
#programsita15k , potrzeby zapewnione a ludzie odchodza tylko w wypadku sporych roznic % (rzedu +30%). Nie odchodzi sie z firmy gdzie jest dobra atmosfera wlasnie kiedy podstawowe potrzeby sa spelnione, ilosc korporzezni
@sylw1905: też ostatnio podziękowałem za kierowanie odziałem firmy. Kasa może lepsza, ale nawet jakby była 2 x taka, która i tak obecnie mi wystarcza, to bardzo dziękuję za nowy lvl zajoba, odpowiedzialności i #!$%@? się z wszystkim i za wszystkich. Nie ma takiej kasy, która zniweluje bezsenność i potrzebę rozmowy szefem, kiedy ten ma na to ochotę, tj głównie wieczorami, jak kończy swoje pracoholiczne sesje.
Po prostu na grzyba mi to
@sylw1905: Płakać mi się chcę jak widzę kumpli z branży dyr regionów, dyr handlwoych etc, którzy co najmniej jeden tydzień w miesiącu spędzają poza domem, chodzą zieloni od ciśnień, a jak pytam, co Ci z tych 10 tys zł/mc skoro, licząc ciągłe wyjazdy, wieczorne i weekendowe cmry i inne gówna wychodzi na godzinę nieco więcej od magazyniera, to zawsze powtarzają, że to co innego... Taaa ( ͡° ͜ʖ ͡