Wpis z mikrobloga

  • 2954
Jak myślicie, że pracujecie w januszexie to #!$%@? słuchajcie tego.
Moja firma opiera się na kilkunastu punktach handlowych w całej Polsce. Czym handlujemy to zasadzie nieistotne, ale marże są ogromne. Otóż pracuje w jednym takim miejscu od 3 lat i ostatnio zaproponowano mi oraz 3 osobom z ościennych punktów zostanie kierownikiem. Oczywiście na początku wszystko spoko, ładnie, nowe obowiązki nie byłyby dla mnie problemem, aż w końcu przyszło do ustalania stawki. Trzymajcie sie.
Otóż giga szef zaproponował stawkę 20gr/h netto większa niż mam obecnie XDDD jakie #!$%@? panuje w firmie po tym jak odmówiłem, to głowa mała, wszyscy na mnie jebią, że odrzuciłem możliwość rozwoju i zmarnowałem szansę XD oczywiście pozostałe osoby przyjęły awans nakładając na siebie sporo obowiązków praktycznie za darmo XDD Polska to kraj #!$%@? niewolników
#pracbaza #januszebiznesu
  • 157
  • Odpowiedz
@sylw1905: 33,60 miesięcznie xD jak oni to policzyli xD

Ja bym się wstydziła komuś złożyć taką propozycję xD

@dziecielinapala: Dlatego dupa nie szef z Ciebie, jeżeli masz frajerów chcących pracować za darmo to zostajesz bezosem a jak chcesz rozdawać hajs nq podwyżki dla starych przygłupów z kredytami co i tak sie nie zwolnią to kończysz z syndykiem na plecach bo takich samych idiotów ma konkurencja
  • Odpowiedz
oczywiście pozostałe osoby przyjęły awans nakładając na siebie sporo obowiązków praktycznie za darmo XDD Polska to kraj #!$%@? niewolników


@sylw1905: no nie do końca, znam gościa co z takiego kierownika w gówno firmie przeszedł na managera do korpo za dużo lepsze pieniądze. Ludzie nie potrafią myśleć długoterminowo, chcą mieć korzyści ze swoich decyzji tu i teraz jak kanapka w fastfoodzie, niestety nie zawsze tak się da.
  • Odpowiedz
W poprzedniej firmę, w której pracowałem, nikt nie chciał obejmować stanowisk liderów działów i kierowników. Więc co zrobili? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wzywali ludzi, którzy bali się o pracę, gdyż mieli dzieci, kredyt do spłacenia itp i dawali im ultimatum. Albo zostajesz liderem za 50 zł premii, albo wypowiedzenie xD
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: W firmie gdzie podlegałem pod zarząd było tak:
Suq- trzeba coś zrobić żeby sie ludzie nie zwalniali.
Prezes za 14 #!$%@? złotych nikt nie bedzie spawał
Przecież dźwig kupiliśmy! Weź poszukaj we włoszech frezarke bramową tak do miliona to pracownicy będą widzieć że firma zmienia sie na lepsze.
  • Odpowiedz
Wiadomo, OP powinien jeszcze dopłacić januszowi za szansę rozwoju i docenienie xd ludzie skąd wy się urwaliscie


Jeśli janusz daje faktycznie szansę rozwoju tak jak napisałeś to jest to dobre dla OPa. OP może w każdej chwili rzucić papierami i całą wiedzę ze sobą zabrać gdzieś indziej.

@Obserwator91: no jakbym miał np pracownika, co zarabia obecnie 4k netto a kierownik z kilkuletnim doświadczeniem zarabia 6k to nie dałbym świerzakowi, co
  • Odpowiedz
@kefas_safek: No widzisz a u mnie zadziałała taka droga, że nie dałem się zrobić frajerem w januszexie za poklepanie po plecach i szansę od szefa. I mam porównanie z takimi co robili tak jak Ty - oni dalej są kierownikami bez żadnej podwyżki i czekają aż ich janusz doceni :)
  • Odpowiedz
no niestety tak, pozostałe osoby nawet nie rozważyły takiej opcji jak ja, tylko nawet zanim zostały przedstawione nowe warunki zaczęły już wypełniać nowe obowiązki XD


@sylw1905: i za pół roku oni będą mieli 6 miesięcy doświadczenia jako kierownik a Ty 0 xDD. I sobie pójdą do innej pracy za 30-100% większą kasę na fajne stanowisko kierownicze a ty bedziesz marudził, że w januszexie mało płacą xDD Taka to Twoja filozofia
  • Odpowiedz
. I mam porównanie z takimi co robili tak jak Ty


@Obserwator91: czyli nie z takimi jak ja. Tak jak mówiłem - obecnie zarabiam ponad 2x tyle co wtedy a ci co nie przyjęli stanowiska w sumie bez zmian. Ja mam fajną pracę na fajnym stanowisku i wszystko się zgadza. Po prostu ten jeden wpis do CV był mi potrzebny. Rozumiem, że miałeś to szczęście, że nie nie mieli wyboru
  • Odpowiedz
@sylw1905: jak mój szef odszedł to zaproponowali mi żebym wziął jego stanowisko ale nieoficjalnie, bez żadnej podwyżki na pół roku/rok zanim kogoś nowego nie znajdą. Zgodziłem się, sprawdziłem się tak dobrze że porzucili po pół roku poszukiwania nowej osoby, awansowali mnie i dali +35% podwyżki. Nie wahałem się żeby wziąć więcej na siebie bo to w amerykańskim korpo, w januszexie zobaczyłbym tą docelową podwyżkę jak świnia niebo więc też bym
  • Odpowiedz
CV że się było kierownikiem w januszexie przełoży się na jakąś karierę


@Obserwator91: dużo większe szanse - jeśli miałem w Januszexie drogę "kariery" taką, że przez 2 lata byłem operatorem maszyn, później rok kierownik i zmieniam pracę to jestem w stanie w nowej firmie powiedzieć, że jestem kierownikiem, mam takie i takie obowiązki i chcę się rozwijać dalej w kierunku kierownika. Oni widzą, że idę do przodu i moje szanse
  • Odpowiedz