Wpis z mikrobloga

@dict: No dobrze, ale to nie znaczy, że gałąź "net" w kernelu nagle znikła. Z tego co widziałem to są ciągle firmy które szukają ludzi zorientowanych w tym temacie.

Własne doświadczenia/przemyślenia z kernel devem ogólnie (nie tylko sieci) są równie mile widziane w tym wątku :)
@walenty-merkel:

Programistów kernela, szczególnie ci, którzy siedzą w części sieciowej nie siedzą na Wykopie


Morda tam! Wypok to jest forum elitarne i tu są eksperci od wszystkiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No dobra... może i turbo ekspertem od kernela nie jestem, szczególnie od sieciówki, ale kilka modułów kernela w życiu napisałem. Jednak
@QBA__: Elegancko, dzięki! LDD mam, mam też kilka innych książek, ale właśnie chodziło mi o zdanie kogoś kto ma więcej doświadczenia i chce się nim podzielić. Materiały, które sprawdziły się w praktyce to też wartościowa wiedza.

Co do IRCa to fakt, można tam dostać sporo wartościowego info, ale to raczej do pytań o konkretne rzeczy. Przecież nie zacznę tam pisać "hej koledzy jak tam wasze doświadcznia z wbiciem się w kernel"