Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2659
7 letni syn mojej szwagierki zagrał sobie w kółko u krzyżyk na mojej karoserii. Właśnie zadzwoniłem do niej i poprosiłem o 600zl, albo dzwonię na policję. Oczywiście nie czuje się winna, a sama ma pełno takich krzyżyków na swoim szrocie. Jutro dzwonię na milicję i zgłaszam zniszczenie mienia :D coś mi się wydaje, że rodzina żony się od nas odwróci ( ͡º ͜ʖ͡º)

#patologiazewsi #samochody
Pobierz Matti28 - 7 letni syn mojej szwagierki zagrał sobie w kółko u krzyżyk na mojej karose...
źródło: comment_1622977420JxssMGtaXRbYc6b3zyJ271.jpg
  • 272
@Mr_3nKi_ człowiek dba o to auto bardziej niż o własną żonę i mam odpuścić?


Na tym zdjęciu widać, że lakier masz już w słabej kondycji, bardzo dużo rys, do tego widać opony niskiej klasy. Współczuję żonie, jeśli dbasz o nią jeszcze gorzej niż o to auto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ujowa sytuacja, ale tak się nie robi nawet jak stało się w rodzinie. Po prostu trzeba podejść, że no stało się, napraw, wystaw rachunek, a my oddamy.
@Vitkacy: Tu nie chodzi nawet o rysę zrobiona przez dzieciaka, tylko o to co Brajanek będzie robić gdy dorośnie.
Przecież to już się dzieje, najpierw rysował lakier mamie, nie spotkały go za to żadne konsekwencje, to teraz rysuje samochody dalszej rodzinie. Jeżeli nie spotkają go za to konsekwencje, to za parę lat będzie rysował przypadkowe samochody w drodze do szkoły.
Sam kiedyś miałem samochód porysowany przez jakiegoś gowniaka który w drodze
@Matti28: Olej tych wszystkich, którzy mają w pogardzie prywatną własność i to, że musiałeś włożyć swoją pracę, aby to auto nabyć, więc zniszczenie tego samochodu jest poniekąd okradaniem Cię z efektów twojej pracy.

Walcz o swoje i nie odpuszczaj, rodzina czy nie.

Niestety szacunek do własności prywatnej i branie odpowiedzialności za swoje czyny zanika w narodzie, bo dla większości tego tępego i głupiego społeczeństwa jak już się czegoś dorobiłeś to na