Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2659
7 letni syn mojej szwagierki zagrał sobie w kółko u krzyżyk na mojej karoserii. Właśnie zadzwoniłem do niej i poprosiłem o 600zl, albo dzwonię na policję. Oczywiście nie czuje się winna, a sama ma pełno takich krzyżyków na swoim szrocie. Jutro dzwonię na milicję i zgłaszam zniszczenie mienia :D coś mi się wydaje, że rodzina żony się od nas odwróci ( ͡º ͜ʖ͡º)

#patologiazewsi #samochody
M.....8 - 7 letni syn mojej szwagierki zagrał sobie w kółko u krzyżyk na mojej karose...

źródło: comment_1622977420JxssMGtaXRbYc6b3zyJ271.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
@Matti28: Już sobie wyobrażam, jaka tępa dzida z tej madki (ʘʘ) Niech sobie ukochany bombeluś rysuje auta rodziców (pewnie z nudów, bo madka ameba nie potrafi czasu zorganizować), a nie innych ludzi. Ale to tak się dzieje, jak dziecko jest puszczone samo sobie, żeby „się chowało”, a madka nie potrafi nawet sama sobą się zająć. Współczuję tępej, przyszywanej rodzinki. Jak się będą do Ciebie pozostali pruli, to
  • Odpowiedz
Ty poważny jesteś? Dziecko mu fure rysuje a op ma mieć #!$%@? bo to bachor i mała rysa? XDD


@bedist: ojejku, mała rysa a ty już chciałbyś 7-latka udusić xD

Pierwszy raz to napisze:

  • Odpowiedz
#!$%@?ę ci auto gwoździem, przecież prędzej czy później i tak będą na nim rysy więc co ci zależy xD


@ks2m: Zesrałeś się? O to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mr_3nKi_: ok, to podaj adres gdzie parkujesz, to wezmę takiego fajnego gwoździa i pogramy w kółko i krzyżyk na masce twojego gruza.
  • Odpowiedz
ok, to podaj adres gdzie parkujesz, to wezmę takiego fajnego gwoździa i pogramy w kółko i krzyżyk na masce twojego gruza.


@tellet: Masz 7-lat? Jak wy sie zesraliście o jakąś małą ryske xD
  • Odpowiedz
@tellet: Do prezydenta dzwon i powiedz, że 7-letnie dziecko porysowało auto ( doda, że rysa ma kilka milimetrów i chcesz dla gówniaka dożywocie)

Dać ci papier?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Matti28:

Samochód cały okopany przez konkubenta, a porysowany przez synka. Nie da się z nimi normalnie pogadać i dojść do porozumienia

Czyli bydło. Z bydłem się nie rozmawia, tylko wali prądem - sprawa na policji to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność, że część kasy z socjalu idacego na gnoja, wróci do ciebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
u mnie kiedyś kuzynki zagrały kamieniami w kółko o krzyżyk na calym samochodzie od góry do dolu ile sięgnęły xD


@siodemkaxx: To to już rozumiem, a nie jakaś jedna mała ryska xD
  • Odpowiedz