Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2659
7 letni syn mojej szwagierki zagrał sobie w kółko u krzyżyk na mojej karoserii. Właśnie zadzwoniłem do niej i poprosiłem o 600zl, albo dzwonię na policję. Oczywiście nie czuje się winna, a sama ma pełno takich krzyżyków na swoim szrocie. Jutro dzwonię na milicję i zgłaszam zniszczenie mienia :D coś mi się wydaje, że rodzina żony się od nas odwróci ( ͡º ͜ʖ͡º)

#patologiazewsi #samochody
Matti28 - 7 letni syn mojej szwagierki zagrał sobie w kółko u krzyżyk na mojej karose...

źródło: comment_1622977420JxssMGtaXRbYc6b3zyJ271.jpg

Pobierz
  • 272
@Matti28: Już sobie wyobrażam, jaka tępa dzida z tej madki (ʘʘ) Niech sobie ukochany bombeluś rysuje auta rodziców (pewnie z nudów, bo madka ameba nie potrafi czasu zorganizować), a nie innych ludzi. Ale to tak się dzieje, jak dziecko jest puszczone samo sobie, żeby „się chowało”, a madka nie potrafi nawet sama sobą się zająć. Współczuję tępej, przyszywanej rodzinki. Jak się będą do Ciebie pozostali pruli, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Matti28:

Samochód cały okopany przez konkubenta, a porysowany przez synka. Nie da się z nimi normalnie pogadać i dojść do porozumienia

Czyli bydło. Z bydłem się nie rozmawia, tylko wali prądem - sprawa na policji to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność, że część kasy z socjalu idacego na gnoja, wróci do ciebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡