Wpis z mikrobloga

Oświadczenie Stanowskiego jak najbardziej z RiGCZem. Prawda jest taka, że sam się mocno zawiodłem, bo ten błyskotliwy Sławek Mentzen stał się pod naciskiem przygotowanego do wywiadu dziennikarza Gonciarzem 2.0, który wypiera się połowy rzeczy postulowanych przez jego sejmowe ugrupowanie. Dobra, pal sześć że wypiera się tego co mówią ludzie z Konfederacji, ale on się wypiera nawet tego co mówi sam krul, a jest w tej partii vc-przewodniczącym. Oprócz tego ten cynizm i hipokryzja, czyli - chciałbym wolności słowa, ale masz zakaz źle mówić o mojej religii. Chciałbym móc krytykować wszystko, ale nie pozwalam krytykowac swojego boga i aż się prosiło o zadanie jakiegoś pytania - "a czy Allaha można krytykować?". Co więcej, ten wywiad powinien obejrzeć każdy, kto na Konfę ma zamiar w przyszłości głosować, ponieważ sam Sławek mówił, że nie da się nic zrobić z tym podatkami które są teraz. No więc, na co mamy głosować ? Na zamordystów i populistów, którzy nic nie zmienią, a wręcz pogorszą sytuację w sferach mniejszości, czy to narodowościowych, wyznaniowych lub płciowych ?

Pomyślcie, co zrobiłby z Mentzenem @Koroluk, skoro zjadł go #stanowski

#kanalsportowy #hejtpark #konfederacja #mentzen
  • 59
@koroluk: No to trenuj. Nie lubię Cię, ale przyznać trzeba, że jesteś merytoryczny i chciałbym zobaczyć Twoją debatę z kimś ze skrajnej prawicy. Jak mnie nie obchodzą kwestie światopoglądu, to taka hipokryzja, którą wczoraj Sławomir prezentował, mnie doprowadza do szału. Jeszcze to robienie #!$%@? z logiki...

Spodziewałem się, że przyjdzie z twardymi poglądami, powie - no #!$%@?, tak jest, tak myślimy jako partia bo i tutaj wstawka argumentów, a wyszło robienie
@True_freedom: No to było najlepsze jak twierdził że jako wiceprzewodniczący nie musi zgadzać się z tym co głoszą jego koledzy i szef.
Potem gada że wolność słowa musi istnieć po czym stwierdza że na wiarę to najlepiej nic złego nie mówić XD
Czyli można powiedzieć pedały do gazu, albo pedały to zboczency, ale wierzący to debile już nie bo to obraża uczucia religijne, no wielka mi wolność słowa...
Aha no i
aż się prosiło o zadanie jakiegoś pytania - "a czy Allaha można krytykować?"


@True_freedom: odpowiedź prawdopodobnie była by negatywna, ponieważ dla każdego teisty największym wrogiem jest ateista. Zarówno muzułmanin, jak i katolik nienawidzą dużo bardziej ateistów niż siebie nawzajem. Zobacz sobie np opinie Cejrowskiego na temat muzułmanów.
@Hatespinner: zesrałby się Sławek, bo już wczoraj się zesrał przy Stanowskim. Wystarczyło się przygotować do wywiadu i już kwiczał i się hiperwentylował. Kiedyś czytałem wpis @koroluk odnośnie debat i zgadzam się, że te najbardziej merytoryczne są na piśmie, ale nawet w kwestii debaty face to face, to myślę że przy odpowiednim przygotowaniu takiego populistę jakim jest Mentzen nie byłoby problemu aby znów go zapowietrzyć.

Wczoraj się tylko dowiedziałem, że gość nie
ponieważ sam Sławek mówił, że nie da się nic zrobić z tym podatkami które są teraz


@True_freedom: to po cholerę ktoś ma głosować na pis v2. wcześniej byłem fanem konfy bo miałem inne priorytety w życiu, typu "najpierw dobrobyt, potem rozdawnictwo" i naiwnie wierzyłem, że korwin coś w temacie zdziała. No jak wszedł do sejmu to zdziałał, wprowadził zakaz aborcji xD
myślę że przy odpowiednim przygotowaniu takiego populistę jakim jest Mentzen nie byłoby problemu aby znów go zapowietrzyć


@True_freedom: Myśleć ci nikt nie broni, ale jak widać nie jesteś w tym najlepszy więc lepiej pozostaw to innym ludziom. Te wyobrażenia na całe szczęście pozostaną w twojej swerze marzeń, bo twój lewacki idol jest zbyt wielką łamagą, żeby kiedykolwiek do takiej debaty doszło.
spróbuj krytykować Allacha i islam w jakimś kraju gdzie jest dużo wyznawców tej religii i najlepiej w sposób publiczny zobaczysz jak cię szybko wolności słowa nauczą :D


@Wiciu89: W pelni sie zgadzam. Kosciol katolicki to taki sam sciek jak islam.
@Hatespinner: wstawaj, zostałeś się. Pora już iść do szkoły.

Koroluk to nie jest mój lewacki idol, a do wczoraj uważałem że jest cień szansy na to, że będę dalej głosował na Konfederacje bo jest tam Mentzen. Niestety, albo w sumie stety, wczorajszy hejt park pokazał, że to podatkowy cwaniak i katoszur. Już wolę na PiS zagłosować, niż na kogoś kto mówi: bedziemy Was jawnie okłamywać, a wy i tak nam jaja
@True_freedom: pomijając jakiekolwiek polityczne poglądy, to jeśli my jako społeczeństwo chcemy zmiany podatków to przecież racje miał, że nie da się tego zrobić odrazu przez różne zobowiązania, to jest proces długoooletni - zostaje więc nam wybór albo nie zrobimy nigdy nic albo zaczniemy małymi kroczkami
No więc, na co mamy głosować ? Na zamordystów i populistów, którzy nic nie zmienią, a wręcz pogorszą sytuację w sferach mniejszości, czy to narodowościowych, wyznaniowych lub płciowych ?


@True_freedom: właśnie dlatego powinniśmy na nich głosować mimo kucowskich poglądów o braku podatków
którzy łykną gadkę anty-Żyd, anty-gej i coś o zmniejszeniu podatków


@True_freedom: tak #!$%@?ąc od szurów z konfederacji to PiS jedzie na tym samym schemacie co wybory i stare baby głosują. W sumie stare baby od kuców/nacjosebków różni, poza wiekiem, tylko to, że kuce mają lepszy dostęp do badań, danych, większe możliwości poznawania świata a i tak nie wyciągają własnych wniosków. Nie wiem czy stare baby nie skorzystałyby z tych możliwości w