Wpis z mikrobloga

@Marcinuuu: jako dziecko samotnego ojca, zawsze wydawało mi się ze jest zdecydowanie lepiej traktowany przez społeczeństwo niż moja ciotka, która jest samotną matką.
On - bohater że mnie nie oddał.
Ona - psi obowiązek się zająć bomblem skoro go urodziła.
Jej były partner - młodzi byli, wyszalał się, teraz niech się ustatkuje i założy rodzinę.

Naprawdę jak czytam wypok, to mam wrażenie że żyję na jakiejś innej planecie, gdzie wszystkie kobiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcinuuu: przecież ojcowie mają swoje święto, lol. Ciekawe, czy w Dniu Ojca wrzucicie takie zdj odnośnie samotnych matek xD nawet jeśli, to na pewno nie zbierze tyłu plusów. Uuu chlip chlip samotny tata, musi mieć bardzo ciężko. Ooo hehe madka z dzieckiem, pewnie się puściła p0lka jedna, Enrique zwiał i teraz sama wychowuje kaszojada heheh
jako dziecko samotnego ojca, zawsze wydawało mi się ze jest zdecydowanie lepiej traktowany przez społeczeństwo niż moja ciotka, która jest samotną matką.

On - bohater że mnie nie oddał.

Ona - psi obowiązek się zająć bomblem skoro go urodziła.

Jej były partner - młodzi byli, wyszalał się, teraz niech się ustatkuje i założy rodzinę.


@caslin: Tylko to wciąż prywatne doświadczenia i dowód anegdotyczny, a onet próbuje wtłoczyć odwrotną narrację, choć obie
@abcde: Kobiety jak odchodzą biorą ze sobą dzieci. Typowa kultura "dziecko powinno być przy matce" jest toksyczna choćby dlatego, bo zdejmuje odpowiedzialność z ojców. Myślę że może być wiele powód dlaczego to tak wygląda ja wygląda, a nie tylko klasyczne "faceci są źli".