Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dwa lata temu przy porodzie zmarła mi żona. Z pomocą rodziców wychowuję syna i jakoś daję sobie radę chociaż pierwszy rok był koszmarem, bo musiałem się podnieść psychicznie (było cholernie ciężko :(), zaopiekować dzieckiem i poukładać codzienność. Z perspektywy czasu uważam, że się udało, dlatego chciałbym rozpocząć nowe życie z kobietą. Żona na zawsze pozostanie w moim sercu, ale nie chcę być sam. Znów chcę kochać i być kochanym przez kobietę.
Na tyle, na ile mogłem spotkałem się z kilkoma kobietami (#tinder, #badoo i z poczty pantoflowej znajomych). Niestety, każda traktowała mnie jako ciekawostkę, freaka, lub męską wersję "madki polki". W profilu wyraźnie napisałem "Wychowuję samotnie dwuletniego syna" więc chyba umawiały się przez ciekawość "jak chłop radzi sobie z bombelkiem. A radzi sobie IMO całkiem dobrze, bo syn rośnie zdrowy i szczęśliwy i chociaż czasem trudno mi związać koniec z końcem (Musiałem zmienić pracę na gorszą. Pracuję teraz na pół etatu) to nie żałuję.
Tymczasem ja szukam kobiety na poważny, stały i zdrowy związek. Czy są inni samotni ojcowie? Jak to u was wygląda? Jakie macie doświadczenia w samotnym wychowywaniu dziecka? Udało wam się ułożyć sobie życie i zbudować nową rodzinę?

#zwiazki #tinder #badoo #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ade0f031a2c7000b20c8f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 287
udać ci sie uda, zajmie ci to tylko wiele lat kopania w tym syfie jakim są kobiety w tym kraju


@Marek_Rekus: no dokładnie:D

Do OPa:
Polecałbym jednak założyć instagram (i kilka fajnych zdjęć, z dzieciaczkiem też oczywiście), a nie te portale randkowe dla szrotu jak tinder czy badoo. Pomyslmy jaka normlana kobieta zakłada tinder? :)
Z rad to:
Na insta wystrzegaj się tylko atencjuszek codziennie wstawiajacych fotki dla "fanów" i relacjonujących
@Shyvana:

facet w tej relacji dokladnie tak samo 'puszcza się na 3 randce'. To jest tak jakby relacja symetryczna

Tak, tylko co z tego? W relacji głupiej kobiety z głupim facetem głupota tego drugiego nijak nie pomniejsza głupoty kobiety. Tak, kobieta ponosi większe konsekwencje, dlatego ta głupota z jej strony jest tym większa. Ubolewam nad tym, że przedstawiciele ideologii, którą współcześnie utożsamia się z feminizmem, m.in. przekonują kobiety, że mogą być
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Nie patrz na teksty typu 'nooo #!$%@?, lepiej szukaj samotnej matki', a gówno prawda. Większa szansa, że wpadniesz na mine przy takiej, niż przy singielce bez dziecka. Niby to się wydaje, a to facet był zły itp itd, ale potem okazuje się, że taka samotna matka to ma jeszcze więcej za uszami. Jedno jest pewne, raz już się takiej nie udało. Co więcej, jak trafisz na zainteresowaną Tobą pomimo
@AnonimoweMirkoWyznania: Co prawda nie wychowuję córki sam, ale opiekuje się nią przez pół miesiąca. Tak więc jesteśmy w trochę innej sytuacji, ale moja praca jest bardzo obciążająca i wolnego czasu mam niewiele.

Spotykałem się na Sympatii i Badoo z kilkoma dziewczętami. Pod uwagę brałem tylko kobiety z jednym dzieckiem. Z miejsca odpalałem p0lki oraz te, które w rzeczywistości ważyły dużo więcej niż na zdjęciu. Nie jestem bogaty, z wyglądu normalny koleś.
@AnonimoweMirkoWyznania: Z wiekiem coraz trudniej poznać fajnego różowego paska. Rozumiem ze z racji braku czasu odpadają rzeczy typu studia podyplomowe, kursy językowe, jakieś grupy zainteresowań? A właśnie w takich miejscach istnieje największe prawdopodobieństwo poznania wartościowego różowego. Nie zapominając tez o miejscu pracy oczywiście.
@mus_tang:
xddddd jaki boomer
Mialem relacje z kilkudziesiecioma kobietami poznanymi na zywo w roznych sytuacjach i na tinderze. I jak do tej pory tylko te z tindera okazywaly sie porzadne, cieple, mile etc. Przed moja obecna dziewczyna pewnie bym sie zwiazal a ktoras wczesniejszych z tindera, ale po prostu z wygladu nie wyrabialy.
No i kolega wyzej ma racje, ze po 25 roku zycia to najlepsze okres na lowy, a wykopki
@AnonimoweMirkoWyznania: szczęka mi opadła, jak czytam, że samotny ojciec ma gówniane szanse na rynku. Jako różowy pasek zawsze uważałam, że nie ma bardziej wartościowego faceta od samotnego ojca. Tzn. oczywiście rozumiem, że dużo się z tym wiąże, często tragedie, traumy, ciężkie przejścia. Ale gdybym chciała znaleźć kompana na całe życie, to serio!
#anonimowemirkowyznania

Dwa lata temu przy porodzie zmarła mi żona. Z pomocą rodziców wychowuję syna i jakoś daję sobie radę chociaż pierwszy rok był koszmarem, bo musiałem się podnieść psychicznie (było cholernie ciężko :(), zaopiekować dzieckiem i poukładać codzienność. Z perspektywy czasu uważam, że się udało, dlatego chciałbym rozpocząć nowe życie z kobietą. Żona na zawsze pozostanie w moim sercu, ale nie chcę być sam. Znów chcę kochać i być kochanym przez kobietę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Z perspektywy uważam, że nie powinno być Ci ciężko. Ja żyję z mężczyzną, który ma dziecko, jednak ono jest przy matce więc kontakt z "tamtą rodziną" jest niebywale uciążliwy. Jeżeli kobieta nie musi realizować z matką IMO powinno być spoko. O ile kobieta jest gotowa wejść w rolę matki dla Twojego syna. Powodzenia.