Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dwa lata temu przy porodzie zmarła mi żona. Z pomocą rodziców wychowuję syna i jakoś daję sobie radę chociaż pierwszy rok był koszmarem, bo musiałem się podnieść psychicznie (było cholernie ciężko :(), zaopiekować dzieckiem i poukładać codzienność. Z perspektywy czasu uważam, że się udało, dlatego chciałbym rozpocząć nowe życie z kobietą. Żona na zawsze pozostanie w moim sercu, ale nie chcę być sam. Znów chcę kochać i być kochanym przez kobietę.
Na tyle, na ile mogłem spotkałem się z kilkoma kobietami (#tinder, #badoo i z poczty pantoflowej znajomych). Niestety, każda traktowała mnie jako ciekawostkę, freaka, lub męską wersję "madki polki". W profilu wyraźnie napisałem "Wychowuję samotnie dwuletniego syna" więc chyba umawiały się przez ciekawość "jak chłop radzi sobie z bombelkiem. A radzi sobie IMO całkiem dobrze, bo syn rośnie zdrowy i szczęśliwy i chociaż czasem trudno mi związać koniec z końcem (Musiałem zmienić pracę na gorszą. Pracuję teraz na pół etatu) to nie żałuję.
Tymczasem ja szukam kobiety na poważny, stały i zdrowy związek. Czy są inni samotni ojcowie? Jak to u was wygląda? Jakie macie doświadczenia w samotnym wychowywaniu dziecka? Udało wam się ułożyć sobie życie i zbudować nową rodzinę?

#zwiazki #tinder #badoo #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ade0f031a2c7000b20c8f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 287
@f423r: chyba wykop do reszty przezarl ci mozg. Podpowiem ci - zeby matka byla samotna matka, to facet musi opuścić kobiete i dziecko. Ststystyka z dupy ale poza rozwodem i przyznaniem prawa do opieki, to zazwyczaj facet #!$%@? i sie nie interesuje dziecmi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macabrankov: Raczej to nie mi przeżarł, bo najwyraźniej przeczytawszy moją wypowiedź zauważyłeś w niej inny, rzeczywiście popularny tutaj pogląd, ale to co piszesz nijak się do niej nie ma.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zwykle kobiety które biorą faceta z bąblem mają coś z głową, więc będzie ciężko znaleźć kogoś normalnego... To może też przyciągać kobiety z syndromem mamuśki/opiekowania się, takie też nie są zdrowe na głowe... Szukaj wśród stare panny, takie po 30, pod 35, może coś znajdziesz.
Starałabym się pokochać to dziecko na tyle na ile jestem w stanie, zaopiekować się nim i dać mu wszystko co najlepsze.


@pregunta: może i inne kobiety mają inne podejście, ale ja nie potrafiłabym pokochać tego dziecka ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym miałaś kiedyś do czynienia z 2-latkiem?brrrr....(,)
Jest zagrożenie, że obce dziecko nie dogadałoby się z Twoim, no i partnerce naturalnie bardziej by zależało na jej dziecku niż na Twoim.


@mroznykasztan: jakby wziął bezdzietną i by mieli wspólne dziecko, to też by bardziej kochała swoje biologiczne, nie da się tego przeskoczyć Gdzieś czytałam, że właśnie kobiecie jest dużo trudniej zaakceptować dziecko innej kobiety niż mężczyźnie innego mężczyzny. Jedynym sensownym wyjściem jakie ktoś zaproponował to kobieta, która chce dzieci,
Wykop w pigułce:

>Zaradny chłop zapytał się, czy są inni samotni ojcowie i czy udało im się zbudować nową rodzinę
ADWAJS WYKOP

>Tinder to guwno, "olej te karyny Miras", "twoje dziecko będzie miało źle"
XDDDDDDDDDDDD