Wpis z mikrobloga

Filozofia wykopowych pillowców:

● piękna dziewczyna jest z przystojnym facetem - Julka i Oskarek, niesprawiedliwość bo lecą tylko na swój wygląd

● piękna dziewczyna jest z brzydkim facetem - blachara i simp, niesprawiedliwość bo ona nie leci na jego wygląd tylko na coś innego, np. kasę

● brzydka dziewczyna jest z przystojnym facetem - patrzcie jaka brzydula może sobie wybrać Chada, niesprawiedliwość bo skoro ona nie jest ładna to na co on leci i coś z nim musi być nie tak

● brzydka dziewczyna jest z brzydkim facetem - niesprawiedliwość dla przyszłego dziecka bo na bank też będzie brzydkie, jak mogą być tak samolubni i myśleć tylko o sobie będąc szczęśliwi?

Tak wyglądają Wasze argumenty kiedy próbujecie wmówić innym, że nie macie dziewczyny bo wymaga 185 cm wzrostu albo interesują się Wami tylko takie z bombelkiem szukające frajera. Mimo tego kontynuujecie swoje kółko wzajemnej adoracji i użalania nad sobą. Udajcie się do psychologa, znajdźcie jakieś hobby, wyjdźcie na zewnątrz pobiegać, dotlenić mózgi. Pomóżcie sobie samym, zamiast szukać ujścia swoich frustracji w ten sposób.

#takaprawda #przemyslenia #blackpill #redpill #bekazpodludzi #zwiazki
  • 290
@Azja_Tuhajbej: Czy Ty sugerujesz, że większość facetów poniżej 185 centymetrów nie ma szans znaleźć dziewczyny? xD


@Strus:
Na tinderach i badoo jestem czasem zbywany z powodu zbyt niskiego wzrostu (180cm). Ryj sie zgadza, dopracowane na silowni cialo tez. Ale wzrostu juz brakuje. Co najlepsze, czesto same zbywajace maja ponizej 170cm.

Wśród moich znajomych ze studiów czy pracy mało kto jest wyższy ode mnie, a mam 180 cm wzrostu. Ludzi starszych
@Przepoczwarzenie: no tak tylko te kobiety mimo wszystko wiedzą jak to jest być przytulonym, poczuć ciepło drugiego człowieka itd. a tacy jak ja są skazani po prostu na zastanawianie się jak to jest aż się nie zajebią i tyle. Nawet nie mam pretensji do innych ludzi o to bo też pewnie będąc babą bym na siebie nie spojrzał przez mój wzrost ale niech kobiety i wysocy mężczyzni po prostu przyznają fakt
@ehhcokolwiek moj mąż mnie nie przytulil od miesiecy, od dwoch lat nie uslyszalam od niego dobrego słowa. To nie jest tak, że jak wiesz jak to jest to jest już zajebiście. Jestem tak samo głodna czułości jak ty, tylko tobie nikt nie mowi raz dziennie, ze jesteś idiotą i nie oczekuje od ciebie, ze bedziesz mu usługiwał. A wszystko to dlatego, że uleglam temu wspanialemu życiu p0lki roszczeniowki, ktora wlasnie jedynie chciała,
. Dochodzi tu też charakter, wygląd, ale nie zwalajcie wszystkiego na wzrost.


@dawid-adamsky:
WYGLAD jest tu kluczem. Charakter, dynamizm, gadka, a nawet wzrost taki wuj Ci w czymkolwiek pomoze jesli Twoja morda nie miesci sie w tinderowym progu wejscia. Wczesniejszymi przymiotami mozesz skutecznie podbijac swoja wartosc na rynku, zgadzam sie. Z ryjem sprawa ma sie duzo gorzej, zerojedynkowo. Albo wchodzisz do gry albo nie. Duza czesc meskiej populacji, w dobie social
@czlowiekzcegla: Ja Ci mogę odpowiedzieć za kolege. Pracuje w korpo, z racji wykonywanego zawodu prowadzę też szkolenia i czasami rozmawiam z kobietami. Każda mówi to samo: wysoki, przystojny, ciemne gęste włosy/czasami blond, lekko umięśniony. Cechy charakteru? Wiadomo, zaradny, takie ładne słowo na bogaty by nie uznano jej za cipe-materialistke.