Wpis z mikrobloga

1. Reinkarnacja istnieje,
2. Odrodziłeś się w tym czasie i w tym ciele tylko i wyłącznie z własnego wyboru,
3. Prawo przyciągania działa,
4. To my jesteśmy obcymi na tej planecie,
5. Rytuały i magia działają,
6. Prana/Chi/Orgon istnieją i mogą być dowolnie przez nas wykorzystywane zakładając odpowiednie szkolenie,
7. Biały tunel po śmierci to ostateczna ściema,
8. Fundamentaliści chrześcijańscy i sataniści są najbliżej prawdy,
9. Wysoce narcystyczne osoby nie są w stanie same generować energii do życia,
10. Kto z kim przestaje, takim się staje,
11. Większość z nas miała jakieś mniej lub bardziej paranormalne zdarzenie w swoich życiu.

Powodzenia Wam na waszych drogach, enjoy the life.

#rozwojduchowy #religia #medytacja #teoriespiskowe #smierc #prawoprzyciagania #ufo #kosmici
itterasshai - 1. Reinkarnacja istnieje,
2. Odrodziłeś się w tym czasie i w tym ciele...

źródło: comment_1620941571GZq16o2XzZjdubJYw3XLe7.jpg

Pobierz
  • 29
@MuszeAleNieChce: Reinkarnacja do pewnego momentu była zupełnie normalnym wierzeniem w kręgach chrześcijańskich. W skrócie: fakt, że ludzie wierzyli w reinkarnację utrudniał instytucji kościoła przejmowanie majątów po śmierci ludzi (skoro moje dzieci mogą odrodzić się w tej samej linii co ja, to czemu mam przekazywać dobra materialne kościołowi?). Więc zostało to zredagowane w oficjalnej narracji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@itterasshai:

1. Jest to zgodne z moim światopoglądem, ale dowodów brak.
2. Co to znaczy z "własnego" wyboru? Kto go dokonał, nasze poprzednie "ja"?
3. W ograniczonym stopniu. Wiadomo, że tak działa nasza psychika, że jak myślimy że będzie źle, to przekłada się to nasze niedopowiednie działanie lub w ogóle brak działania, ale to nie jest tak, że od siedzenia i myślenia np. o milionie dolarów ten spadnie nam z nieba.
@MuszeAleNieChce: chociaż co niektóre;

1. Jest mnóstwo przykładów. Polecam Iana Stevensona, na yt można znaleźć trochę jego wykładów; np. to: https://www.youtube.com/watch?v=QTE24XIWWS8
2. My dokonaliśmy tego wyboru. Uznaliśmy, że takie życia, takie doświadczenie pomoże nam w zrozumieniu jednego z problemów, doświadczenia jednej z perpketyw w sprawie której nie rozumieliśmy jako dusza (czy tam energia, czysta świadomośc etc., semantyka).
3. Tu masz dużą rację. Bo zawsze potrzebna jest też jakaś akcja fizyczna. Natomiast
@itterasshai: ten drugi punkt najgorszy, jak mogłem być tak głupi? ehh

@MuszeAleNieChce:

2. Co to znaczy z "własnego" wyboru? Kto go dokonał, nasze poprzednie "ja"?

jakie poprzednie, ty sam

to jakby tłumaczyć czemuś co nigdy nie zaznało głodu czym to jest, albo dziecku na czym polega ogień
no trzeba samemu przeżyć ¯\_(ツ)_/¯