Wpis z mikrobloga

Można zrobić godny pochówek bez katolickiego klowna w sukience? Można.

Bronisław Cieślak, ruszył w swoją ostatnią podróż. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dziś o godz. 13.00 w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Rodzina zdecydowała się na pożegnanie o charakterze świeckim, bez księdza za to z mistrzem ceremonii.

#katolicyzm #religia #kultura #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_1620814726VpVRVUdOgVV79DdrTEAw2g.jpg
  • 187
@dzapanisko: schorowany stary człowiek, otępiały przez leki przeciwbólowe, dokonal nawrócenia - co jest mocno naciągane, a często wręcz manipulacja rodziny - gdy wcześniej odpowiadał za śmierć niewinnych osób. I to ma byc więcej warte niż lubiany aktor, bo się nie nawrócił na łóżku śmierci, a w pogrzebie nie było wielebnego pedofila..
We łbie masz już sieczkę na progu upośledzenia
schorowany stary człowiek, otępiały przez leki przeciwbólowe, dokonal nawrócenia


@robert5502: Ale tak cię to bolało, że napisałem prawdę o Jaruzelu i cię zgasiłem, że aż usunąłeś ten mój wpis.
Prawa jest taka, że ten stary komuch srał w gacie w obliczu śmierci i błagał Boga o litość. Taki kozak ateista.
A LGBT tańczyło?


@dzapanisko: widzę że łączysz ateizm z akceptacją LGBT. Spróbuję cię trochę douczyć. Ateizm niczego nie gwarantuje. Nie jest żadnym kompletnym system filozoficznym. Na filmie masz przykład ( który myślę powinien cię ucieszyć) ateistów z Rosji. Sa kompletnie zdziczali odnośnie LGBT. I nie mówimy tu o tępych kibolach ale studentach filozofii
Oglądaj od 30:40
@robert5502: Łączy się, forsują wam ideologię komunistyczną. Boga nie ma, moralność - głupota, tradycja - przeżytek, ojczyzna, patriotyzm - faszyzm itp.
Myślicie, że jesteście wolnomyślicielami, a tak na prawdę, to łyknęliście komunistyczną propagandę i ideologię.
Towarzysz Stalin i Mao byłby z was towarzysze dumny, tam też wojujący ateiści byli elementem pożądanym.
@dzapanisko: ale przeciez sam stwierdziłeś że Jaruzelski to taki sam katolik jak tak, tak samo czyli z Gorbaczowem więc komunizm to zasługa katolików, o mocnej więzi trzeciej Rzeszy z kościołem chyba pisać nie trzeba
Świat byłby piękniejszy gdyby nie wiara w zabobony

moralność - głupota, tradycja - przeżytek,


@dzapanisko: jakieś źródło czy powtarzasz to co z ambony usłyszałes w dupie mając fakty? xD