Wpis z mikrobloga

Można zrobić godny pochówek bez katolickiego klowna w sukience? Można.

Bronisław Cieślak, ruszył w swoją ostatnią podróż. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dziś o godz. 13.00 w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Rodzina zdecydowała się na pożegnanie o charakterze świeckim, bez księdza za to z mistrzem ceremonii.

#katolicyzm #religia #kultura #ciekawostki
robert5502 - Można zrobić godny pochówek bez katolickiego klowna w sukience? Można. 
...

źródło: comment_1620814726VpVRVUdOgVV79DdrTEAw2g.jpg

Pobierz
  • 187
@robert5502: kłuje w oczy ateistyczne. Wiem wiem, ale na łożu śmierci zapłaczecie i się przelękniecie, wtedy będziecie błagać Boga o wybaczenie, już nie będziecie tacy nowocześni, jak mocz będzie leciał po nogawkach ze strachu. Nie takich ateistycznych kozaków już widziałem, którzy w momencie ciężkiej choroby czy nadchodzącej śmierci, kajali się i błagali Boga o litość.
No tak, sprowadzili ateistycznego szamana, szkoda że jeszcze LGBT nie zatańczyło, a na końcu nie położyli się na glebie w imię solidarności z BLM.

@dzapanisko: Widać, że gówno wiesz o świeckich pogrzebach, albo masz tak przeprany mózg, że sam produkujesz urojenia. Ojca tak pochowałem i nikt nie pieprzył jakichś śmieci, że ojciec teraz jest u bozi i dostępuje niebiańskich rozkoszy.