Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirasy mam dość tego kraju

Kupuję nieruchomość 500k, wkład własny 20% czyli 100k, reszta w hipotekę.

Idę sobie do notariusza zadowolony, przygotowany że 2500zł muszę zapłacić taksy notarialnej bo tak się umawialiśmy, a on mi wylatuje Z JAKIMŚ PODATKIEM #!$%@? 10 TYSIĘCY O CO TU CHODZI?

Nie dość że mam wkładu własnego 100k, mam lekki zapas bo chciałem sobie ten dom wykończyć po swojemu (pomalować ściany i kilka mebli dokupić za 15k) a te złodzieje #!$%@? jakieś podatki(HARACZ) wymuszają ode mnie o co tu #!$%@? chodzi? Płacę podatków od #!$%@? na codzień, gdy wreszcie moje wychudzone pieniądze pomniejszone o ogromną ilość zapłaconych przeze mnie podatków chcę WYDAĆ TO #!$%@? JESZCZE Z TEGO MUSZĘ ZAPŁACIĆ GRUBY HAJS ?

GDZIE TU #!$%@? LOGIKA LUDZIE W JAKIM WY ŻYJECIE KRAJU KTO SIĘ #!$%@? NA TAKIE COŚ GODZIŁ????

#polityka #podatki #nieruchomosci #kredythipoteczny #heheszki #chociaz #samozycie
  • 44
@rm-rf ale ci ludzie mieszkają w tym gównianym kraju i również płacą kolosalne podatki. Tak jak ja. I do tego musimy #!$%@? jeszcze jakiś haracz płacić mimo że kładę kasę na stół i chce kupić nieruchomość
@rm-rf 7 lat zbierałem te 120 tysięcy żeby mieć na wkład własny do swojej nieruchomości. A przychodzi co do czego to #!$%@? rząd łapska kładzie na tym i #!$%@? JAWNY HARACZ I BANDYCTWO
@LZBNZ Nie od dzisiaj ludzie zaradni są gnojeni przez ten kartonowy kraj. Ale co poradzisz?

Korzystając z okazji jeszcze napiszę, że po podpisaniu umowy trzeba się zgłosić do urzędu miasta, żeby naliczyli podatek od nieruchomości. To tak, żebyś sie był zaskoczony po raz kolejny.