Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirasy mam dość tego kraju

Kupuję nieruchomość 500k, wkład własny 20% czyli 100k, reszta w hipotekę.

Idę sobie do notariusza zadowolony, przygotowany że 2500zł muszę zapłacić taksy notarialnej bo tak się umawialiśmy, a on mi wylatuje Z JAKIMŚ PODATKIEM #!$%@? 10 TYSIĘCY O CO TU CHODZI?

Nie dość że mam wkładu własnego 100k, mam lekki zapas bo chciałem sobie ten dom wykończyć po swojemu (pomalować ściany i kilka mebli dokupić za 15k) a te złodzieje #!$%@? jakieś podatki(HARACZ) wymuszają ode mnie o co tu #!$%@? chodzi? Płacę podatków od #!$%@? na codzień, gdy wreszcie moje wychudzone pieniądze pomniejszone o ogromną ilość zapłaconych przeze mnie podatków chcę WYDAĆ TO #!$%@? JESZCZE Z TEGO MUSZĘ ZAPŁACIĆ GRUBY HAJS ?

GDZIE TU #!$%@? LOGIKA LUDZIE W JAKIM WY ŻYJECIE KRAJU KTO SIĘ #!$%@? NA TAKIE COŚ GODZIŁ????

#polityka #podatki #nieruchomosci #kredythipoteczny #heheszki #chociaz #samozycie
  • 44
  • Odpowiedz
@LZBNZ: no kolego panstwo nie dziala za darmo, nawet jak odejmiesz absolutna niegospodarnosc to i tak wszystko kosztuje relatywnie duzo.

Jesli Cie to pocieszy to pare dni temu zrobilem przelew na prawie 20 kola niedopłaty podatku ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@alex-fortune smuci mnie to jeszcze bardziej niż cieszy. Bo przeciętny Polaczek pracuje sobie za 6k netto razem z żoną na spółę i twierdzi że żadnych podatków nie płaci i jest zadowolony. Pobiera 2x 500+ i jest dumny z życia i kraju xd pienionszki lecom z nieba.

A to Ty im właśnie przesłałeś 20k które będzie rozdysponowane na ich pienionszki z nieba
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Socjal-Lib23 nie buduje tylko kupuje. 100 tysięcy wkładu własnego to sporo. Ludzie przeważnie jak biorą hipotekę to mają 30k wkładu własnego i mimo to kupują xd
  • Odpowiedz
A to Ty im właśnie przesłałeś 20k które będzie rozdysponowane na ich pienionszki z nieba


@LZBNZ: no i co z tego? Podpowiem Ci, jesli placisz 20k niedopłaty to oznacza, ze masz z czego to zaplacic i calkiem sporo Ci zostanie, podatki serio nie biorą się z powietrza i to nie jest tak, ze jak je zaplacisz to biedujesz ;)
  • Odpowiedz