Wpis z mikrobloga

  • 8
@agaciksa dzięki. Dziwi mnie to że do tej pory spotkałam się z samymi potwierdzenieniami tej informacji i to od różnych osób. Podobnie ostatnio był cyrk z pogryzieniem przez bodajże tybetany, podobna sytuacja, tylko w sumie nie monitorowałam jej zakończenia.
  • Odpowiedz
jeden z userów, chyba prawnik, przekonywał, że poszkodowany ma szansę na uzyskanie odszkodowania od właścicielki


@dreammaster: to jest pewnie jeden z tych:

DOZNAŁEŚ SZKODY? ZADZWOŃ DO NAS! POMOŻEMY W ODZYSKANIU NALEŻNEGO ODSZKODOWANIA! NAJNIŻSZE PROWIZJE, 100% SKUTECZNOŚCI!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@matra: na szczescie poziom wiedzy policjantow o prawie weryfikuje obecna sytuacja w lolsce. Utop sie z basenie sasiad, wsadz ich do puchy. Zartujesz sobie?
  • Odpowiedz
@matra: widzisz... nie monitorowałaś zakończenia, bo świetnie w prasie klika się tytuły "pies pogryzł dziecko", jednak nikogo nie zainteresowałby tytuł "pies pogryzł dziecko ale po zmarnowaniu nerwów i pieniędzy podatników wyszło na to że to dziecko rzuciło się na psa, który był na smyczy, pies się przestraszył i kłapnął zębami, a madka się zesrała". Szansa skazania za utopienie się żula w oczku wodnym wynosi jakieś 1% i zależy od synchronicznej
  • Odpowiedz
@imargam_2137: a jak Wam powiem, że są? mieliśmy taka akcje z sąsiadem i basenem, mieliśmy działke nie ogrodzoną jeszcze bo była w trakcie wykopywania na której był wykopany basen no i jednego dnia zajezdzamy a tam sasiad w basenie z cała rodziny i grill obok XDE
  • Odpowiedz
właściwie to teraz ten typek wie że nie ma racji bo się włamał i teraz próbuje z premedytacją dokonać wyłudzenia, licząc na to zę się ugniecie bo bombelek, na to chyba jest jakiś paragraf? Czy nie ma?


@marcin-bialas111111111111111: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wykopowi specjaliści at their
  • Odpowiedz
nie znam nikogo, komu się typ w oczku wodnym przekręcił.


@matra: Ja znam. Mój kolega się tak przekręcił u innego kolegi. Nikt nie poszedł siedzieć i nawet nie miał żadnych problemów bo to nie było zabójstwo!
  • Odpowiedz
@kakaowytraktor: Pies tej rasy nie znajduję się na liście psów agresywnych. Sąsiad debil. Szkoda, że jest szansa że psiaka uśpią. Mam nadzieję, że na płocie jest informacja że jest pies bo to mogłoby zadziałać jak te znaki o dzikiej zwierzynie na drogach. Nie nasza wina - ostrzeżenie było.
Na logikę wszystko powinno być ok, ale jak widać piec został zabrany na obserwacje więc machina ruszyła. A u nas z logiką
  • Odpowiedz