Wpis z mikrobloga

  • 397
Zwalniam się z gównopracy za najniższą i idę w #programowanie .

W wieku 23 lat myślę, że mogę podjąć takie ryzyko gdyż nie mam żadnych zobowiązań finansowych a oszczędności na życie przez ten czas też trochę jest odłożone.

Codziennie będę uczył się po 6-8 godzin.
Daje sobie 6-12msc na zostanie Junior Front-End Devem a jak się nie uda to wracam do janusza i do końca życia będę wegetował ale bez żalu do siebie, że nie spróbowałem.

Myślicie, że to dobry pomysł?

#programista15k #pracbaza
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@mcnight95 Za miesiąc się dopiero zwolnię bo kończy mi się umowa, więc nie będę latał z wypowiedzeniami teraz.

Od pół roku już się uczę codziennie ale 2h dziennie to za mało i dopiero umiem HTML+CSS i postawy JS'a
  • Odpowiedz
@xmadesio ja bym do tego polecał jakiś staż, nawet za friko. Imo o ile nie jesteś pasjonatem to nie dasz rady uczyć się 6h dziennie. Na razie liznąłeś tylko temat, a im dalej w las tym DUZO bardziej się wszystko komplikuje, i będziesz potrzebować kogoś kto Ci chociaż powie na czym się skupić.
  • Odpowiedz
C---a będziesz się uczył a nie 6-8h. Pracuj sobie, albo idz rozwozić pizze kilka h dziennie i poświęcaj po 1-3h dziennie i lepiej na tym wyjdziesz.
  • Odpowiedz
W wieku 23 lat myślę, że mogę podjąć takie ryzyko gdyż nie mam żadnych zobowiązań finansowych a oszczędności na życie przez ten czas też trochę jest odłożone.


@xmadesio: No cóż, pewnego możesz być tylko jednego - im będziesz starszy tym zobowiązań będzie więcej.

Daje sobie 6-12msc na zostanie Junior Front-End Devem a jak się nie uda to wracam do janusza i do końca życia będę wegetował ale bez żalu do
  • Odpowiedz
Od pół roku już się uczę codziennie ale 2h dziennie to za mało i dopiero umiem HTML+CSS i postawy JS'a


@xmadesio: Czyli w ok 350h nauczyles sie tego, co normalnie powinno zajac maksymalnie tydzien. Slabo to widze czasowo, ale cel idzie zawsze osiagnac. Moze metoda nieskuteczna?
  • Odpowiedz