Wpis z mikrobloga

@o__0: JS nic nie blokuje. Bazowo na stronie w HTML masz jakąś treść (pod search engine'y), nie jest ona prawdopodobnie aktualna, a generowana co jakiś interwał czasowy. Natomiast dalej JS próbuje załadować faktycznie najnowsze wpisy z wykopowego API, ale tutaj server odpowiada błędem, w JS nie ma obsługi takiego błędu, usuwa oryginalną treść z HTML i pokazuje brak wpisów, bo nic z API nie dostało.
  • Odpowiedz
by zarzutka się udała


@Simple-Man: Jak widać udała się doskonale! Ale umówmy się, że następnym razem dasz mi znać - nie wydam Cię ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Simple-Man wiedziałem że to kolejna imba oparta na błędnych domysłach i teorii spisku xD

Jak widać udała się doskonale! Ale umówmy się, że następnym razem dasz mi znać - nie wydam Cię ( ͡º ͜ʖ͡º)


@a__s: musicie oferowac jakies nagrody takim testerom znajdującym bugi, bo chyba taniej dać taką łapówkę niż kolejne parę miesięcy tłumaczyć się z aferki xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Simple-Man kurde Miras piękna akcja!
Swoją drogą z czystej ciekawości. Jaki mechanizm prasowania tekstu wywala się przez taki "ficzer". Co oni mogli zwalić w walidacji że aż tak się to kończyło?
  • Odpowiedz