Wpis z mikrobloga

Tak mi się przypomniał jeden z cytatów mojego bohatera, Kłapouchego

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać – mruknął Osiołek – i świat jest taki ładny. A potem przychodzi ktoś i pyta: „jak się dziś czujesz?” I zaraz okazuje się, że okropnie...

Od dziecka uwielbiałam tę postać, dopiero po latach zdałam sobie sprawę, że to była zapowiedź problemów xD

W komentarzu kilka dodatkowych tekstów Osiołka.

#depresja #cytatywielkichludzi
BarkaMleczna - Tak mi się przypomniał jeden z cytatów mojego bohatera, Kłapouchego

...

źródło: comment_1619073584IJ28CdlC4n1aWujR7CWIzl.jpg

Pobierz
  • 32
@BarkaMleczna:

Biorąc udział w ściąganiu przyjaciół z drzewa, upewnij się, czy aby to zrobić, wszyscy nie mieliby czasem stanąć na twoim grzbiecie.

Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł.

Jeśli nie lubisz ostu, to nie lubisz też znakomitego ostu, wiec go nie marnuj.

Jeżeli posiliłeś już swego gościa, a on wciąż spogląda tęsknie w stronę spiżarni, prawdopodobnie chce ci powiedzieć, że mógłby się posilić
Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać – mruknął Osiołek – i świat jest taki ładny. A potem przychodzi ktoś i pyta: „jak się dziś czujesz?” I zaraz okazuje się, że okropnie...


@BarkaMleczna Trochę się nie lubię za to ale dokładnie tak mam, nawet się koledze z pracy żaliłem wczoraj. Nie chcę każdej wolnej chwili spędzać z kimś. Wolałbym w zasadzie większość spędzać z nikim :d A każdy się domaga
@BarkaMleczna: już za dzieciaka widziałam siebie w tym osiołku. Niektórzy powiedzą, że reprezentuje on depresję, ale ja na przykład od dziecka lubię samotność i niewiele się uśmiecham, bo mało rzeczy potrafi poprawić mój nastrój. Nie ma to nic wspólnego z jakimś podziałem na intro- i esktrawertyków, taki po prostu mam charakter i mi z tym dobrze. No ale zawsze uchodziłam za "obombaną" i antyspołeczną xD