Wpis z mikrobloga

Tak mi się przypomniał jeden z cytatów mojego bohatera, Kłapouchego

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać – mruknął Osiołek – i świat jest taki ładny. A potem przychodzi ktoś i pyta: „jak się dziś czujesz?” I zaraz okazuje się, że okropnie...

Od dziecka uwielbiałam tę postać, dopiero po latach zdałam sobie sprawę, że to była zapowiedź problemów xD

W komentarzu kilka dodatkowych tekstów Osiołka.

#depresja #cytatywielkichludzi
BarkaMleczna - Tak mi się przypomniał jeden z cytatów mojego bohatera, Kłapouchego

...

źródło: comment_1619073584IJ28CdlC4n1aWujR7CWIzl.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BarkaMleczna: mam maskotkę osiołka, która ma teksty typu 'co za dzień chyba będzie padać" albo " nie przejmuj się mną się nikt nie przejmuje " rodzice mnie kochali jak widać kupując mi ją ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
przebywanie z takimi osobami męczy bardziej niż maraton


@CamusVevo: Ciebie i te osoby również. Stąd cytat Kłapouchego: "Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać – mruknął Osiołek – i świat jest taki ładny. A potem przychodzi ktoś i pyta: „jak się dziś czujesz?” I zaraz okazuje się, że okropnie..." ;)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna uwielbiam Kłapouchego ( ͡º ͜ʖ͡º) dziekuje za przypomnienie mojej ulubionej bajki z dziecinstwa!
Aż musialam sobie odpalic odcinek "Dzień Osiołka" na którym za kazym razem płaczę jak dzieciak ()
busz_menka - @BarkaMleczna uwielbiam Kłapouchego ( ͡º ͜ʖ͡º) dziekuje za przypomnienie...
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna smutne, że to chyba miała być zabawna postać, czy o co tam chodziło.

@Ketoprofen
@Locati
Najgorsze jak jeszcze każą ci się uśmiechać bez powodu. Jak można komuś tak powiedzieć, to jakby wprost walili "JA się lepiej poczuję, jeśli ludzie wokół mnie będą się uśmiechać, nieważne czy z radości, czy z przymusu".
Do zdjęć jeszcze trochę rozumiem, ale też mnie to #!$%@? niemiłosiernie, bo nie lubię się uśmiechać, mam
  • Odpowiedz