Wpis z mikrobloga

Wykopki narzekają na pogorszenie się Cartoon Network, ale tutaj nastąpiła dużo większa dewastacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A pamiętam jak w w okolicach 2005-2006 roku potrafiłem z bratem ciotecznym oglądać u wujka od rana do wieczora programy o czarnych dziurach, pogromcach mitów, tajnych bunkrach Hitlera, budowie czołgów, dinozaurach i wielkich projektach inżynieryjnych.

#heheszki #humorobrazkowy #gimbynieznajo
Pobierz s.....i - Wykopki narzekają na pogorszenie się Cartoon Network, ale tutaj nastąpiła d...
źródło: comment_1618828950Ryjt8pEewXG6yNIUW2hHkx.jpg
  • 63
@skitarii: Mi się wydaje, że takie mocno naukowe tematy po prostu słabo się sprzedają. Ktoś podjął więc decyzję o przeznaczeniu głównego kanalu Discovery dla masowego odbiorcy i powstały programy o niczym.

No mniej wymagające, ale bardziej oglądane, hajs się zgadza bo kasa z reklam.

Programy bardziej ambitne przeniesiono do science, ale bez budżetu na ich realizację, więc w końcu zostały "jak to jest zrobione" robione niskim kosztem (a raczej kupowane od
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Pionierem wśród tych programów był na 100% "Amerykański Chopper" i gdy włodarze kanału zobaczyli, że rzucanie krzesłami i darcie mordy przy składaniu motocykli praktycznie drukowało im nieskończoną kasę to się właśnie na to przestawili. Podobnie zrobiło też History Channel gdy zaczęli produkować i nadawać chłam pokroju "Starożytnych Kosmitów", "Gwiazd Lombardu" czy "Wojen Magazynowych".
@skitarii Było też Discovery Travel and Living, które potem zmienili w TLC.
@skitarii: Kiedyś te wszystkie discovery to były najlepsze kanały w tv, później poziom trzymało jedynie discovery science, a teraz to wszystko to jeden syf kiła i mogiła ( ͡° ʖ̯ ͡°) pamietam ze ostatnia duża premiera na którą czekałem to były zagadki wszechświata z morganem freemanem, a później to już równia pochyla. Cały czas pojąć nie mogę, że ani National geographic, ani discovery nie spikneli się z
@skitarii: przekopiuje swojego posta z wczoraj:

W sumie od dawna mam wrazenie ze na Discovery nie ma po co zagladac, moze popatrzec na jakas milionowa powtorke zycia wilkow czy tez na sawannie...

Pamietam jak byl program o kierowcach ciezarowek na Syberii, co startuja z Jakucka. Pokazywali trasy, typ jedzie no i standardowo - "najtrudniejszy moment", 5 minut pozniej "przed Iwanem najciezszy etap", 10 minut pozniej "to najbardziej niebezpieczny moment, jak tu