Wpis z mikrobloga

Wykopki narzekają na pogorszenie się Cartoon Network, ale tutaj nastąpiła dużo większa dewastacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A pamiętam jak w w okolicach 2005-2006 roku potrafiłem z bratem ciotecznym oglądać u wujka od rana do wieczora programy o czarnych dziurach, pogromcach mitów, tajnych bunkrach Hitlera, budowie czołgów, dinozaurach i wielkich projektach inżynieryjnych.

#heheszki #humorobrazkowy #gimbynieznajo
s.....i - Wykopki narzekają na pogorszenie się Cartoon Network, ale tutaj nastąpiła d...

źródło: comment_1618828950Ryjt8pEewXG6yNIUW2hHkx.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@skitarii: mnie tam zawsze #!$%@?ło 10 minut materiału, #!$%@? reklam, 10 minut materiału, w których powtarza się cześć treści plus używają tych samych ujęć i animacji po kilka razy i znowu #!$%@? reklam. Nie dało się w to zaangażować, nawet jak temat był ciekawy
  • Odpowiedz
@skitarii: DISCOVERY KIEDYŚ:

poważny pan albo obrzydliwa locha w swetrze opowiada z czego zbudowana jest każda warstwa jowisza, podają wzory na wyliczenie za ile, z jaką prędkością, jaką ma masę, z jakich pierwiastków chemicznych będzie się składać kometa, która sobie przeleci koło ziemi, żeby potem po jakimś czasie wrócić, wszystko otoczone taką miłą atmosferą, stonowana muzyka, spokojne obrazy
ładne zdjęcia, fajnie nakręcone, czytelne schematy przedstawiające dlaczego gatunek bakterii żyjący w dupie
  • Odpowiedz
Kurcze, w Polsce chyba nie puszczali tej reklamy Discovery z astronautami. W okolicach 2008 r. pamiętam tylko autopromocję tego kanału z muzyką Joe Cockera "Summer in the city" w tle. Nostalgia motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii: To dobrze pokazuje jak się czasy zmieniają. Kiedyś ciekawe i różnorodne programy z których można było się czegoś dowiedzieć, dzisiaj zbieranie złomu i wyciąganie ciężarówek z zasp w Norwegii w akompaniamencie cenzury co chwilę.
  • Odpowiedz
Ech za każdym razem jak widzę podobne posty to łapie mnie nostalgia.

Discovery, Discovery Science, civilasation, travel, Animal Planet. Programy jak pola bitew, samotna planeta, taki Australijczyk który jeździł po outabcku i pokazywał jak przetrwać.

Cieszę się, że za młodu mogłem oglądać te programy, wzbudziły moja ciekawość świata i zamilowalnie do nauki.

Szkoda, że moje dzieci nie będą mogły tego doznać.
  • Odpowiedz
"Starcia metalowych potworów" czy tam w oryginale "Full Metal Challenge".. oglądało się :P

@czachson pamiętam te brytyjskie programy, bardzo lubiłem je oglądać. Na Discovery channel mieli kilka różnych tych brytyjskich programów. Byli złomiarze, był gościu co w garażu montował samochód, a w następnej serii helikopter. Był program, że chyba 3 drużyny przygotowywały samochody swoje do wyścigu i każda drużyna miała swój kolor.
  • Odpowiedz
@leather5 zawsze jak czytam cokolwiek o starym discovery to nucę sobie Cockera z tej autopromocji i w tym momencie widzę twój komentarz, super że ktoś poza mną to jeszcze pamięta, instant banan na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciek03: o to to, nie wiem czy pamiętasz jak było 100 lecie lotnictwa czy coś takiego gdzie było dobre 2 miesiące wysokiej jakości treści o tym jak lotnictwo się rozwijało przed/po locie braci wright... robili takie bloki tematyczne, świetnie podana ciekawa wiedza :) Zamiast reklam były czasem wstawki naukowe.. no aktualnie discovery to gówno i nie ma dobrego następcy...
  • Odpowiedz