Wpis z mikrobloga

@dominowiak: @Mikko_Shy_Finnish_Fox: Właśnie ten sposób pisania jest dużo wygoniejszy do czytania i bardziej dostosowany do polskiej gramatyki niż bardziej promowana ostatnio pisowania z x. Z tego co ojarze pierwszy wprowadził ją Dukaj w jakiejś powieści sf - no i brzmi dziwnie, ale przynajmniej da się czytać
  • Odpowiedz
  • 46
@Mintaa chodziłam to tak patusiarskiej podstawówki, że wyrzucenie przez okno byłoby spoko akcją dla takiej osoby. U mnie w klasie osoby, które choć trochę lepiej się uczyły były regularnie wyzywane, opluwane, szarpane, bite i okradane przez patusów a nauczycielki udawały, że nie widzą. Każda skarga rodziców kończyła się osmieszaniem na forum klasy ze strony wychowawczyni.
  • Odpowiedz
@cielo:
Zawsze mnie fascynuje w takich tekstach przeświadczenie tych ludzi, że jesteś tym, czym myślisz, że jesteś. Że umysł ma jakąś rzeczywistą siłę sprawczą, ma przewagę nad materią, a słowa i ich znaczenie mają pierwszeństwo przed czynami i empiryzmem. xD Trzeba tylko wystarczająco mocno myśleć o "niebinarności" i wystarczająco długo ignorować posiadane genitalia, a na pewno uda się wyrwać z oków tej cholernej, przebrzydłej transfobicznej biologii.
  • Odpowiedz
Co by nie myśleć o tych ludziach to sposób ich traktowania przez społeczeństwo jest straszny. ()


@RitmoXL: jak ktoś zachowuje się jak dziwadło, to traktują go jak dziwadło.
  • Odpowiedz
CryptoPump: Ach no tak, zapomniałem xD, że w świecie troglodytów jak się ktoś komuś nie podoba to można z nim zrobić co się chce.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Zakorzeniony w ludziach strach przed czymś nieznanym i innym. Niestety długo się to nie zmieni i większość społeczeństwa będzie tak postępować. Jedyne co można zrobić to przyjąć zasadę, że dopóki ktoś nas nie atakuje to niech robi że sobą co chce i nic nam do tego
  • Odpowiedz