Wpis z mikrobloga

@RKarolR a właśnie że te formy szanuję, bo tak jak nie ma w polskim form dla takich osób, tak ta najlepiej do niego przystają (porównując choćby z tymi iksami). mimo bycia lewakiem mam opory z nazywaniem Margot 'ona' a 'ono' już bym chyba mogła
skoro nie rozumiem czym jest to co się teraz wyprawia by być w modzie


@Pitaq: nie, Ty po prostu nie rozumiesz, że to nic wspólnego z modą nie ma.

Doskonale opisał to @PeterGosling i gorąco zachęcam Cię do przeczytania tego, może zrozumiesz.

Sorry nie jestem na siłę tolerancyjny


@Pitaq: Ty nie jesteś tolerancyjny ani trochę. :)

i co teraz w języku polskim będą zaimki onoł i inne temu podobne? Już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielo: o jak jeblem jak przeczytałem "raz wyrzucono mnie przez okno" XDDDDD
Jak to pięknie dopełniło tego wysrywu nie mogę #!$%@? xD
Rodzisz się związany z ciałem, jakie przydzielił ci ślepy los i przez lata życia masz szansę się z tym faktem oswoić.

@Flypho: Tylko to tak nie działa - "chłopski rozum" typu przyzwyczaj się, bo taki się urodziłeś nikomu nie pomoże.
Są poważne problemy zdrowotne (czy psychiczne jak kto woli), które wykraczają poza "oswojenie się". Problemy z postrzeganiem płci to tylko jedna kategoria.

Przykładowo sprawa "medycznych amputacji", bo ktoś czuł się źle
Ale o jakiej pomocy ty mówisz? Komu ja jestem zobowiązany pomagać?


@Flypho: Naprawdę nie znalazłeś w całym moim komentarzu nic ciekawszego do dyskusji?
@xfin:
No dobra, to inne pytanie skoro to było za trudne. Czy ludzie transseksualni albo niebinarni są wg ciebie chorzy psychicznie? Z twojego posta wynika ze tak.
No dobra, to inne pytanie skoro to było za trudne.


@Flypho: Nie było za trudne, tylko omijało całą merytoryczną część mojego komentarza. Tak zwane "odwracanie kota ogonem", dlatego nigdy na takie pytania nie odpowiadam ¯\_(ツ)_/¯

Czy ludzie transseksualni albo niebinarni są wg ciebie chorzy psychicznie? Z twojego posta wynika ze tak.


@Flypho: Ja sam nie użyłbym takiego mocnego słowa jak choroba, tylko nazwałbym to pewnie zaburzeniem psychicznym, ale odpowiem bezpośrednio