Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: Świat nie jest czarno-biały, gnębienie nigdy nie jest też oczywiste zły opracwa - dobra ofiara. Często gnębieni to toksyczni ludzie którzy zachowują sie absolutnie koszmarnie i grupa ich ostracyzuje. W szkole pamietam ze byly niewinne ofiary i winne zjeby które zaczepialy, prowokowaly a potem byl placz ze ktos im odwinal. Typ mowil ze ktos rzucil w niego cyrklem no szkoda tylko ze nie wspomnial jak sam wczesniej nim rzucal i
  • Odpowiedz
Zawsze mnie fascynuje w takich tekstach przeświadczenie tych ludzi, że jesteś tym, czym myślisz, że jesteś. Że umysł ma jakąś rzeczywistą siłę sprawczą, ma przewagę nad materią, a słowa i ich znaczenie mają pierwszeństwo przed czynami i empiryzmem. xD Trzeba tylko wystarczająco mocno myśleć o "niebinarności" i wystarczająco długo ignorować posiadane genitalia, a na pewno uda się wyrwać z oków tej cholernej, przebrzydłej transfobicznej biologii.


@Flypho: to wyobraź sobie, że budzisz
  • Odpowiedz
Raz wyrzucono mnie przez okno


@RitmoXL: No tak było, a Lu została wepchnięta pod tramwaj.

Takie osoby żyją tym żeby robić z siebie ofiarę i licytują się kto był bardziej 'prześladowany', bo w ich środowiskach nabija im to punktów.

https://en.wikipedia.org/wiki/Progressive_stack


The progressive stack is a technique used to give marginalized groups a greater chance to speak.[1] It is sometimes an introduction to, or stepping stone to, consensus decision-making in which simple
  • Odpowiedz
to wyobraź sobie, że budzisz się w ciele kobiety. Z tą psychiką którą masz teraz. Po prostu to się dzieje i tyle. Co byś zrobił? Rozumiem że po prostu byś to zaakceptował? Ty byś wiedział i czuł że coś jest nie tak, że czujesz się 100% samcem alfa, ale cały świat by ci wmawiał że to ty jesteś #!$%@?.

Ale to jest kompletnie nieanalogiczna sytuacja. Nikt się pewnego dnia nie budzi w
  • Odpowiedz
ułom


@Pitaq: nie bądź dla siebie aż tak krytyczny. No owszem, brakuje Ci empatii i trochę wiedzy, ale to jest do ogarnięcia na pewno. Trzymam kciuki.

To, że czegoś nie rozumiesz (bo brakuje Ci wiedzy), nie oznacza, że jest to jakąś chorobą psychiczną czy upośledzeniem.
  • Odpowiedz
  • 2
@KrzLis oho aleś mi pocisnął, aż mi w pięty poszło, o przepraszam a może powinnem napisać "pocisnoł" skoro nie rozumiem czym jest to co się teraz wyprawia by być w modzie... Sorry nie jestem na siłę tolerancyjny, kiedyś ktoś rodził się w ciele kobiety mężczyzną to był to transwestyta a nie jakaś liczba nie binarna, i co teraz w języku polskim będą zaimki onoł i inne temu podobne? Już jest "ono" i
  • Odpowiedz
Co by nie myśleć o tych ludziach to sposób ich traktowania przez społeczeństwo jest straszny.


@RitmoXL: zeby sie zaraz nie skonczylo jak z LU ze Stop Bzdurom i slynnym tramwajem, gdzie okazalo sie to klamstwem wyssanym z palca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz