Wpis z mikrobloga

Jakie wnioski mogę wyciągnąć z dwóch pojedynczych zrzutek dx? Wydaję mi się, że o sukcesie jakiejś zrzutki decyduje popularność i nagłaśnianie, a nie płeć.

@NonOmnisMoriar:

Nie, nie decyduje płeć. W sądzie tez nie decyduje płeć, w szalupie ratunkowej tez nie decyduje płeć. Kiedy idzie wojna tak jakos pada na facetów i jak trzeba facetowi pomóc albo wesprzeć to akturat nikt nie ma czasu. Ddyby nasi przodkowie wiedzieli w którą stronę
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii ale wiesz że siepomaga zbiera rocznie więcej od Owsiaka, weryfikuje każda zbiórkę, nie daje kasy do ręki i ma duże nakłady na promocję a zrzutka to portal na którym możesz zbierać na worek ziemniaków i nikt nie kontroluje tego co tam się dzieje i na ile jest prawdziwe?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marvel7: nie generalizój. Szkoda chłopaka, ale nie da się wszystkim pomoc. Jestem mega wdzięczny wykopkom za pomoc mojej przyjaciółce, która chorowała na białaczkę limfoblastyczną i w dwa dni po udostępnieniu przeze mnie linka na wykopie ludzie wsparli leczenie ponad 30 000zl, gdzie duża część tej kwity, to wykop, a w 3 miesiące zebrano ponad 2 mln. Sam kilka lat temu miałem wypadek i ledwo przeżyłem, ale dzięki Jah wystarczyło moich
  • Odpowiedz
@Marvel7: Jeżeli chcesz pomóc realnie, to po prostu znajdź żyjącego chłopaka z rakiem, wpłać mu jakąś kwotę, zrób na Mirko wykopefekt i uzbierajcie wspólnymi siłami kwote - ten wpis ma 500 plusów, więc gdyby każdy wpłacił stówkę, to chłopak byłby uratowany. Jeżeli chcesz realnie pomóc mężczyznom, to ich wspieraj, zamiast gnoić chore na raka kobiety.
A ten wpis wygląda jakbyś miał pretensje do dziewczyny, że nie umarła i do ludzi,
  • Odpowiedz
@panelpodlogowy: Dla kogo szkoda dla tego szkoda, punkt widzenia zależy od od punktu siedzenia, jak bym miał przytulić 7 melonów, to by mi nie było szkoda. Najbardziej chodzi mi w tym wszystkim o to, że Ci ludzie dostają wyrok i nie potrafią się z tym pogodzić, po czym uwierzą w każdą bajkę, a nieuczciwi lekarze z tego korzystają albo finansując sobie badania i przy okazji korzystając z królików doświadczalnych albo
  • Odpowiedz
@Marvel7: to jest ewolucyjnie uzasadnialne. W uproszczeniu - uratowanych wiele kobiet i jeden mezczyna odbuduja populacje, jedna kobieta i wielu mezczyzn nie. To dziala podświadomość, a nie jakies piwniczne mokre sny
  • Odpowiedz
@Marvel7:
O kurła... 60k na realne potrzeby i realną pomoc - nie udało się zebrać... za to 7 milionów, które najprawdopodobniej zagarnął jakiś pazerny lekarzyna dający ludziom złudną nadzieję - to już żaden problem... smutne to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marvel7: Poczułem się zdołowany jak to zobaczyłem. I nie dlatego, że ludzie komuś innemu wpłacali tylko dlatego, że ten chłopak zebrał jakieś śmieszne pieniądze z potrzebnej w sumie niewielkiej kwoty. Do tego ten nekrolog (,)
  • Odpowiedz