Wpis z mikrobloga

@Marvel7: Najbardziej przykre jest to, że ludzie wykorzystują dwa osobne przypadki zrzutek na dwóch różnych platformach, żeby wykazać jakieś rzekome "piekłomężczyzn". W sumie co to za problem? Wycieranie sobie mordy ludźmi chorymi na raka to chyba dobry uczynek u wykopków. Jakby jakaś dziewczyna miała 10 partnerów seksualnych to dopiero wtedy popełniłaby grzech, a nawet grzech śmiertelny.
  • Odpowiedz
@Marvel7: Nie, nie jest to smutne. To jest Marketing i nakłady na promocję. To jest szata graficzna i świadome korzystanie z narzędzi by przyciągnąć klienta. To jest wybranie pośrednika, który gwarantuje bezpieczeństwo i zaufanie oraz jest liderem w branży o gigantycznych zasięgach.
  • Odpowiedz
@Marvel7: odchodząc od tematu to widzę, że przez zbiórki internetowe ceny zabiegów za granicą poszły do góry ostro. Niedługo za operację "innowatorską" w Meksyku będzie trzeba płacić 20 mln.
  • Odpowiedz
@Marvel7: Najstraszniejsze w tym nie jest to o czym piszesz, ale to, że ludzie #!$%@? 7 melonów pewnie w jakieś czary szamanów i innowacyjne metody, to jak się trzepie kasę na tragediach ludzkich to jest niepojęte.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@OBSERWATORKA_Z_RAMIENIA_OBWE
Jeszcze dodam mam i nie robię zrzutek. Dwa wyjmij kija z 4 liter. 3 sama śmiejesz się z ludzi upośledzonych i bezdomnych spamując wykop memami. Chyba nigdy nie miałaś bezdomnych i upośledzonych w rodzinie. Masz ból dupy że znalazło się to w gorących a nie ty agencyjna k$$o tfu! Obrazek nie mój! #czarnolisto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Marvel7: Mój kolega też musiał zbierać. Rak mózgu. Gdyby nie media społecznościowe, nagłaśnianie sprawy gdzie się da i większe wpłaty kilku firm, zbiórka by się nie udała. Zebrał dokładnie 3 zł więcej niż chciał.
Na innej zbiórce p0lka zbierała kasę na spłatę kredytów, które sama wzięła. Zebrała blisko 10 tysięcy więcej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Branco_Amigo Coś o tym wiem. Zgodzę się że rozgłos jest ważny. Ale bawi mnie jak ludzie mówią Julka taka biedna bo sama po pijaku wibila sobie zęby i teraz spermiarze wpłacajcie bo muszę mieć ząbki dla czadów
  • Odpowiedz
Najbardziej przykre jest to, że ludzie wykorzystują dwa osobne przypadki zrzutek na dwóch różnych platformach, żeby wykazać jakieś rzekome "piekłomężczyzn". W sumie co to za problem? Wycieranie sobie mordy ludźmi chorymi na raka to chyba dobry uczynek u wykopków. Jakby jakaś dziewczyna miała 10 partnerów seksualnych to dopiero wtedy popełniłaby grzech, a nawet grzech śmiertelny.


@NonOmnisMoriar: tak, to jest piekło mężczyzn. I największym problemem są tacy jak ty którzy nie rozumieją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Marvel7: Najbardziej wk*rwiają mnie zbiórki julek "na marzenia". Nie ruszy taka cipska swojego do pracy, ale chętnie zabierze je na egzotyczne wakacje i wystawi egzotycznym czadom. W mig uzbierają pełną kwotę.
  • Odpowiedz
Nie, to nie jest przykre. Julka ma za sobą mnóstwo przyjaciół, a jak chcesz pokozaczyć, to mogę Cie ustawić na rozmowę z Jej mamą, bo znam je osobiście. Przykre jest to, że jesteś palantem który dostaje plusy.
  • Odpowiedz