Wpis z mikrobloga

Śniadanko do oceny:
1. Nasiona chia
2. Spirulina
3. Chlorella
4. Maca root
5. 100% kakao powder
6. Jagody goji
7. Guarana
8. Kilka orzechów włoskich
9. Kilka orzechów pekan
10. Jarmuż
11. Jogurt jako łącznik
I szklanka octu jabłkowego 1:5 z ciepłą wodą
Every day
------
#zdrowie #mikrokoksy #dieta
Pobierz
źródło: comment_1618475117BxSk3wi4Gsc2Ciek4Ivv8N.jpg
  • 19
jesteś tą legendarną osobą która poważnie traktuje te wszystkie artykuły o superfoods, obniżeniu poziomu insuliny trzema trickami, top 10 antyoksydantów w przyprawach i antyrakowych tłuszczach


@RamzesXIII: Raczej nie, nie jestem tą legendą, owszem słyszałem i czytałem o super foods i ta nazwa ma sens, bo jednak na podstawie innych składników mają w swoim składzie wiecej korzystnych składników dla naszego organizmu.
Guarana i jogurt nie jest super food.
Ale jeżeli nasz organizm
powiedz mi jak smakuje, to wystawię ocenę. Bo wygląda jak niewymieszana pasza dla krów


@hesuss: No bo faktycznie nie wymieszane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jadąc na jogurtach bio nie dałbym rady, bo zawiało by nudą po 5 dniach
Ale trafiłem na jogurty o różnych smakach, truskawka, kokos no i mają jedynie 57kalorii na 100g w porównaniu do innych smakowych które mają 140-150 na 100g to sporo nizej
I jeszcze z mojej strony małe uzupełnienie, jeżeli ktoś z was pomyślał, ze to ciekawe i może warto by spróbować, to odradzam Jarmuż
Jezeli Jarmuż to świeży i na parze max 4minuty tak jak brokuła, wtedy ma swoje własciwosci pełne, jarmuż w proszku to pomyłka, po takiej obróbce nic nie daje.
Tak samo pozbyłem się jagód Acai, które wcześniej dodawałem, są strasznie słabe jeżeli chodzi o obróbkę, całkowicie tracą własciwości więc strata
a tak btw, jak smakuje guarana


@pan-bartolomeu-dias: Gorzkawa, ale też ją odstawię
Miała mnie nakręcać, dodawać speedu, ale myślę, ze zbyt się przyzwyczaiłem i teraz działa jak placebo
Tak samo jak do kawy się można przyzwyczaić, człowiek nie pijący wypije wieczorem i 3/4 nocy nie śpi, człowiek który pije reguralnie, wypija garnuch i idzie spać.
Skończy się to co mam w zapasie i odstawiam guaranę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: niby tak ale nie do końca heh sam poznałem dzięki żonie trochę kuchni wegańskiej/wegetariańskiej i muszę przyznać, że można to zrobić na prawdę smacznie a przy tym zdrowo. Ograniczyłem przez to do minimum spożycie mięsa, mówię że do minimum dlatego, że mimo bazy warzywnej to jednak czasem coś się wrzuci mięsnego na ruszt. No ale spiruliny nie dałem rady, lubię za to świeży sok z selera naciowego codziennie rano, polecam