Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Póki Ty widzisz w tym sens, to tak.
40 lat to wcale nie dużo, niektórzy w tym wieku zaczynają a 5 lat później wychodzą na zawody kulturystyczne i wygrywają, oczywiście przy użyciu dopingu, ale to i tak myśle że obrazuje że wcale nie jest późno.

Kluczem będzie napewno zacząć dobrze, poszperaj na youtube, notuj, wybierz jakiś plan, najlepiej FBW i zaczynaj. Postaw sobie za cel ogarnięcie techniki przed dodawaniem ciężaru
@PanBulibu: nigdy nie widziałem żeby ktoś sie z kogos smial na silowni xD Nie wazne czy na jakichs mniejszych chodzilem "osiedlowych" czy do sieciowek duzych to zawsze czulem sie tak "rodzinnie". Czulem sie ze jakbym pod prysznicami jakiegos chlopa klepnal w tylek to by sie zasmial, a nie #!$%@? mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam takie przeczucie, że byłbym niezłym pośmiewiskiem :|


@PanBulibu: pośmiewiskiem to są grubasy, co nic ze sobą nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmiać się z kogoś kto jest w kiepskiej formie, ale chodzi na siłkę, to jak śmiać się z chorego siedzącego przed gabinetem lekarskim.

na siłowni spotkasz ludzi w każdym wieku - od nastolatków po emerytów.

natomiast jeśli chcesz ustrzec się przed jakimkolwiek wyszydzaniem czy
@PanBulibu: Ja mam więcej lat i cisnę ciężary 3 razy w tygodniu. Ostatnio nawet dorobiłem się legitymacji pakera. Powołano mnie też do kadry narodowej i dostałem stypendium sportowe! A nie wyciskam nawet 100kg na ławce - ale powoli z tygodnia na tydzień zbliżam się do tego celu.
@PanBulibu: mój tato zaczął chodzić gdzieś w wieku 43 lat. Aktualnie ma 49, jest nieźle #!$%@? koksem jak na swój wiek i ma o wiele lepszą formę ode mnie. Dzięki siłowni też na nowo pokochał sport, znalazł pasję która go odstresowywuje i ogółem poprawiła się jego jakość życia() . Także nie ma nic że jesteś za stary, zawsze masz czas na zmiany (
@PanBulibu idź się połóż i ziemią posyp żeby się przyzwyczajać do piachu powoli ()
#!$%@? przed Tobą jeszcze drugie tyle życia, a może i lepiej jak będziesz o siebie dbał i miał szczęście.
W każdym wieku warto ruszyć dupę.