Wpis z mikrobloga

Siemka, od dzisiaj robię furorę na wykopie, najpierw udało mi się przekonać kilka osób (między innymi @scotieb @Azja_Tuhajbej @slavcel @Jackdanielov @Niski_Manlet @piecnadziesiec @paw4da) i 27 innych jak bezcelowa jest wiara w #blackpill. Jednak największym sukcesem jest wiadomość prywatna od autora waszego dekalogu:
https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
Który podparł każdy mój argument, dodał jak bezcelowe jest życie zgodnie z założeniami blackpill, ostrzasnal się z tego i obiecał zacząć żyć po normalnemu.

Następnie rozpocząłem #wykopdebat, bardzo pozytywny odzew mirek i mirabelek, myślę że za niedługo zaczniemy pierwszą debatę, muszę jeszcze dogadać szczegóły z współpracownikami, którzy wyrazili chęć pomocy techniczno-logistycznej

W tym poście chciałbym podzielić się z wami prostą strategia na sukcesy w #szkola #pracbaza #studbaza #zwiazki #s--s #rodzina #sport #nauka #mikrokoksy i wiele innych dziedzin.

Nie jest to jakiś couchowy shit, tylko autentyczne spostrzeżenia z mojego życia. Otóż nigdy nie chodziłem na pierwsze piątki, trochę przed komunią i bierzmowaniem, ale jednak więcej podrabiania podpisów niż autentycznego chodzenia.

Był to również okres kiedy nie odnosiłem sukcesów. Wniosek jest prosty: chodzisz na pierwsze piątki = osiągasz sukcesy.

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości co do tej strategii, chętnie rozwieje je w komentarzach

Do boju mirki!

#religia #logikarozowychpaskow #sukces #wygryw #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach