Wpis z mikrobloga

Siemka, od dzisiaj robię furorę na wykopie, najpierw udało mi się przekonać kilka osób (między innymi @scotieb @Azja_Tuhajbej @slavcel @Jackdanielov @Niski_Manlet @piecnadziesiec @paw4da) i 27 innych jak bezcelowa jest wiara w #blackpill. Jednak największym sukcesem jest wiadomość prywatna od autora waszego dekalogu:
https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
Który podparł każdy mój argument, dodał jak bezcelowe jest życie zgodnie z założeniami blackpill, ostrzasnal się z tego i obiecał zacząć żyć po normalnemu.

Następnie rozpocząłem #wykopdebat, bardzo pozytywny odzew mirek i mirabelek, myślę że za niedługo zaczniemy pierwszą debatę, muszę jeszcze dogadać szczegóły z współpracownikami, którzy wyrazili chęć pomocy techniczno-logistycznej

W tym poście chciałbym podzielić się z wami prostą strategia na sukcesy w #szkola #pracbaza #studbaza #zwiazki #seks #rodzina #sport #nauka #mikrokoksy i wiele innych dziedzin.

Nie jest to jakiś couchowy shit, tylko autentyczne spostrzeżenia z mojego życia. Otóż nigdy nie chodziłem na pierwsze piątki, trochę przed komunią i bierzmowaniem, ale jednak więcej podrabiania podpisów niż autentycznego chodzenia.

Był to również okres kiedy nie odnosiłem sukcesów. Wniosek jest prosty: chodzisz na pierwsze piątki = osiągasz sukcesy.

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości co do tej strategii, chętnie rozwieje je w komentarzach

Do boju mirki!

#religia #logikarozowychpaskow #sukces #wygryw #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
@Kamkam55:

dnak największym sukcesem jest wiadomość prywatna od autora waszego dekalogu:

A to ciekawe, kto taki napisał że to post jego autorstwa? Daj mi nick tego delikwenta.

najpierw udało mi się przekonać kilka osób

Nic ci się nie udało, nawet nie pamiętam żebym jedno zdanie z tobą zamienił.
  • Odpowiedz