Wpis z mikrobloga

@Hinata_: dziękuję ci za ten komentarz, dobrze wiedzieć, że są osoby, które rozumieją problem, chociaż tak, zazwyczaj są to osoby, które przeszły/przechodzą to samo, ewentualnie ich najbliżsi wspierający
  • Odpowiedz
@Hinata_: Siostrzyczko moja!
Jest tak jak piszesz - ćpać nie musisz, palić nie musisz, chlać nie musisz - a jeść musisz. I to jest problem.
Na wykopie wysryw mizoginii jest duży i często można spotkać się z takimi debilnymi tekstami. W życiu dziewczyny przy tuszy spotykają się z ostracyzmem, wyśmiewaniem i pogardą najczęściej ze strony facetów właśnie, co wielce uciemiężeni panowie z tego portalu w dużej liczbie (nie wszyscy) nie rozumieją
  • Odpowiedz
Wykopki: #!$%@? się od ludzi, niech każdy wygląda jak chce!


@Hinata_: Jest różnica między zapuszczaniem się za swoją wolą a wyglądaniem źle naturalnie (na genetykę człowiek nie ma wpływu).
  • Odpowiedz
@huntforfur: no, wolność jest, można se wyśmiewać kogo chce i jak chce i gdzie chce i z jakiego powodu chce, jeżeli opinia randomowej osoby w internecie jest w stanie wpłynąć w jakimkolwiek stopniu na Ciebie, to masz po prostu problem i wypadałoby popracować nad samoświadomością.

@Hinata_: @TantnisKrzyzowiaczek: Ej dziewczyny, ale Wy robicie #!$%@?ę z logiki i dorabiacie jakieś ideologie do czegoś, gdzie nie ma ideologii żadnej. Jak ktoś jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hinata_: nie mogę czytać takich bzdur bo się zaraz zagotowuje. Zamiast usprawiedliwiać swoje obżarstwo to powinnaś wziąć się za siebie. Znam ludzi którzy zrobiliby wszystko żeby tylko zmienić coś, na co nie mieli wpływu (np. utrata nogi). Ty jesteś/byłaś leniem.
  • Odpowiedz
@huntforfur: jeżeli nie akceptujesz rzeczywistości to okej, luz, ja nie mam z tym kłopotu żadnego, tylko Ty masz problem jakiś xDD

@TantnisKrzyzowiaczek: ale dlaczego? Można ocenić włosy a nie można ocenić postury? Jak ktoś jest gruby to przecież wie, że jest gruby, tak, czy nie?
To nie jest żadne wyszydzanie, to jest stwierdzenie faktu. Właśnie przez to, że traktujecie grubych jako gorszych, i robicie z tego temat tabu, to Wy
  • Odpowiedz
@Hissis: ucięło:

> Tu nie ma żadnej filozofii, to jest proste i nie trzeba robić fikołków żadnych.


Gdyby to było proste, to nie funkcjonowałoby tak wiele dietetyków, klinik i specjalistów od odchudzania, a ludzie, którzy schudli, już nigdy więcej by nie tyli.
Jak powiesz komuś za plecami "grubas", to niesie to inny przekaz i zabarwienie emocjonalne niż "niebieskooki", choć i jedno i drugie dotyczy stwierdzenia faktu. Właśnie ja mam wiele szacunku
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: O, no tak się składa, że akurat tutaj to już solidnie jedziesz na 'zabarwieniu emocjonalnym'.
Dietetycy, kliniki i specjaliści od odchudzania są, bo ludzie robią być robieni w #!$%@? na jakieś cudowne metody, czy inne tam antynaukowe bzdury, i jeszcze za to pieniądze płacą, zamiast po prostu wziąć się normalnie za siebie(deficyt kaloryczny, aktywność fizyczna), bez szukania prostych, łatwych i przyjemnych sposobów, także przemysł kwitnie, i dobrze.

Z kolei w
  • Odpowiedz