Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopek: pierwsza moja gra wyścigowa i ogólnie na kompie bo była dorzucona do nowego pc w 2005 za hajs z komunii
Grało się, potem wpisywałem kody na samochody, jeden miał jakieś zwierzęta na dachu xd
@kopek: ostatni rajd był lekko oszukany. Wszystko miałem na zielono, zawsze pierwszy. A w ostatnim rajdzie był odcinek asfaltowy i szutrowy jeden po drugim i tam już traciłem radość z gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)(,)
@Loginus07:

za gówniaka grałem w jakąś wyścigówke, gdzie podczas wyścigu trzeba było tankować auto, to to? bo wygląda podobnie


Nie to nie to, gra o której piszesz to international rally championship, następca Q RAC, a kolejna to była właśnie ta wersja ze znaleziska.

@kopek: Grałem w poprzednią wersje, czyli w International Rally Championship ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourgrandma: Przypomnisz tytuł? O ile dobrze kojarzę to grałem w to za gówniaka i marzyłem żeby kiedyś mieć własną Subaru Impreze, no i w sumie nadal marzę. Najśmieszniejszym autem była Skoda Felicja, która była tak samo wolna jak ta cywilna. Jeszcze zapadł mi w pamięć etap w którym były zakręty na moście wzorowanym na golden gate ( ͡° ͜ʖ ͡°)