Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Kauabang: wiedziałam. Jak chce sprawdzić saldo to używam do tego aplikacji mobilnej a nie #!$%@? bankomatu, serio. Nawet by mi do głowy nie przyszło.

W bankomacie mam prowizje za wypłatę zawsze w przypadku kwot poniżej 100 PLN, jak więcej to jeżeli robię to w Euronet i Planet Cash mam za darmo. Blikiem za darmo niezależnie od kwoty. Co w tym skomplikowanego?

@RicoElectrico: to jak mi się nie podoba,
  • Odpowiedz
@Aquel_Retro_Masturbacja: polecam czytanie taryfy opłat i prowizji, a potem robienie gównoburzy, jeśli faktycznie pobiorą coś, czego nie powinni to składa się reklamacje i oddają bez gadania. Serio, to takie proste.


@mozgogrdyczka: ale mnie #!$%@? takie pieprzenie, rozumiem że w banku w placówce czytasz regulaminy, taryfy opłat i prowizji i inne dokumenty pisane czcionką 10 na kilku stronach a4, albo żądasz ich przedstawienia jeśli są dołączane jako załączniki do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@login-jest-zajety: przynajmniej nie muszę chodzić do sprawy dla nosacza i płakać, że kazali podpisywać, a teraz trzeba płacić pieniądze.

Zaskakujące, że ludzie dłużej się zastanawiają nad wyborem telefonu niż nad podpisywaniem umów które mają potencjalnie długotrwałe skutki dla ich życia.
  • Odpowiedz
kto w ogóle sprawdza stan konta w bankomacie zamiast w aplikacji? XD


@4kroki: jakiś półgłówek ktory potem pisze o tym na wykop pod tagiem mbank. O cholera to OP xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@monarchista: no to jedyny wybór to zmiana banku, przecież posiadanie konta w ogóle nie jest obowiązkowe z tego co pamiętam, można mieć też podstawowy zupełnie darmowy (w jakimś tam zakresie) rachunek płatniczy. Przykra sprawa, jak się nie podoba co mają w regulaminie, trzeba znaleźć taki co się podoba wszystko, a jak nie to płacić zgodnie z tym, co się podpisało, całe dorosłe życie tak niestety wygląda i jest to bardzo
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: bym nie musiał czytać 39 stron regulaminu gdyby w banku powiedzieli wszystko co powiniennem wiedzieć, a nie wszystko co oni chcą żebym wiedział. Teoretycznie to jest miejsce zaufania publicznego
  • Odpowiedz