Wpis z mikrobloga

@mozgogrdyczka: czasem bronie czasem nie - zależnie od sprawy. Tu np w ogóle nie ma sprawy "nie przeczytałem i każą płacić" co próbuje ci pokazać palcem od pierwszego komentarza, ale nie czytasz - to nie pojazd tylko fakt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: Musisz być duszą towarzystwa na imprezach.

@Aquel_Retro_Masturbacja: naciąłem się kilka razy na to w Santanderze, kiedy włożyłem kartę i okazywało się, że działa tylko bankomat, a wpłatomat nie.

Jako, że nigdzie nie jest oznaczone KLIKNIJ TUTAJ ABY KARTA WYSZŁA, to klikałem STAN KONTA jako jedyną opcję, która nie była w menu powiązana z wypłacaniem środków.

W życiu bym nie pomyślał, że w 2020 roku, bank pobiera za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
polecam czytanie taryfy opłat i prowizji, a potem robienie gównoburzy, jeśli faktycznie pobiorą coś, czego nie powinni to składa się reklamacje i oddają bez gadania. Serio, to takie proste.


@mozgogrdyczka: fajnie, tylko że te tabele opłat i prowizji, to kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt (w zależności od banku) stron A4 i są zmieniane praktycznie co miesiąc
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: OP się wyżalił i ostrzegł ludzi, że mbank bierze hajs za banał jakim jest sprawdzenie salda a ty się zesrałaś, że było sobie sprawdzić tabelę opłat a teraz nie płakać o 5zł. Jednocześnie sama piszesz gorzkie żale, że ci źle w robocie a codziennie, świadomie tam chodzisz i to znosisz. Zastanówmy się kto tu jest hipokrytą i bóldupiarzem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soczi: nie, bo można to zrobić za darmo w inny sposób, i pewnie jest to obliczone tak, żebyś ty przyjanuszował i zamiast sprawdzać w bankomacie, zainstalował aplikacje i w niej sprawdził.
  • Odpowiedz