Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@powaznyczlowiek: czytam co ludzie piszą, i powtarzam, że jak się nie czyta regulaminu, to się płaci i płacze. Op płacze, że go skasowali za to, za co go informowano, że będzie kasowany i jeśli uważa to za #!$%@?, to jego problem, #!$%@? by było, jakby się nie wywiązywali z zapisów regulaminu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Płaci się za takie bezsensowne gówna, ale są opcje, żeby tą samą
  • Odpowiedz
polecam czytanie taryfy opłat i prowizji, a potem robienie gównoburzy, jeśli faktycznie pobiorą coś, czego nie powinni to składa się reklamacje i oddają bez gadania. Serio, to takie proste.


@mozgogrdyczka: Brzmi logicznie, ale przecież tak się fizycznie nie da. Patrząc po sobie, mam pięć kont bankowych, revoluta, jeszcze ze 3 inne produkty finansowe, 2 ubezpieczenia samochodu, własne ubezpieczenie, 2 numery telefonu, kilka jeszcze jakichś usług abonamentowych, gdyby człowiek chciał rzeczywiście analizować
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: aż sobie wszedłem w twoje komentarze żeby zobaczyć jaka jesteś świadoma i rzetelna na codzień i, jak się zresztą spodziewałem, już trzy wpisy niżej płaczesz, że cię źle w pracy traktują i praktykują kult #!$%@?, chociaż doskonale wiesz jaka jest sytuacja i mogłabyś się zwolnić ale zamiast tego płaczesz w internecie że jest tak a nie inaczej xD

Są opcje żeby zmienić robotę i mieć dobrą atmosferę, ale jak się
p.....k - @mozgogrdyczka: aż sobie wszedłem w twoje komentarze żeby zobaczyć jaka jes...

źródło: comment_1616590151DtUXZg27lUooSicb6zGnkU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: oczywiście, że się zgodzę, mogę zmienić pracę. Nie zmienia to faktu, że mogę też z własnego wyboru czasem się #!$%@?ć i dalej tam siedzieć, ponieważ ogólny rozrachunek zysków i strat jest na moją korzyść. Tego nie da się wywnioskować na podstawie tego wpisu. Czego się spodziewałeś konkretnie?
  • Odpowiedz
Nie zmienia to faktu, że mogę też z własnego wyboru czasem się #!$%@?ć i dalej tam siedzieć, ponieważ ogólny rozrachunek zysków i strat jest na moją korzyść


@mozgogrdyczka: tak samo jak OP ma prawo się czasem #!$%@? i dalej siedzieć w mBanku

Bardzo się cieszę że sama sobie odpowiedziałaś XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: ale gdzie ja w jakikolwiek sposób obrażam moją firmę, albo sugeruję, że kogoś tam #!$%@?ło? Widzę różnicę między prywatnym bólem prywatnej dupy wynikającym z własnych wyborów a atakowaniem kogoś w związku z tym, że się podjęło jakiś wybór i ma się pretensje, że ktoś egzekwuje warunki umowy. Ja kultu #!$%@? w umowie nie mam, a on opłaty za saldo ma.
  • Odpowiedz
gdyby w banku powiedzieli wszystko co powiniennem wiedzieć, a nie wszystko co oni chcą żebym wiedział. Teoretycznie to jest miejsce zaufania publicznego


@Ko_Otu: Bez urazy, ale żeby po kryzysie finansowym w 2007 roku, po kredytach frankowych i innych mniejszych aferach uważać bank za miejsce zaufania publicznego to trzeba mieć nie po kolei w głowie ;)
W sumie dobrze napisałeś - teoretycznie.
  • Odpowiedz
atakowaniem kogoś w związku z tym, że się podjęło jakiś wybór i ma się pretensje, że ktoś egzekwuje warunki umowy


@mozgogrdyczka: zupełnie tak jak ty podejmujesz decyzję być #!$%@?ą każdego dnia - a jak nie masz tego nawet w umowie i się na to godzisz to tylko tym gorzej o tobie świadczy skoro potem płaczesz w internecie i masz czelność zabraniać innym się wypowiadać xD

Jedyna różnica jest taka, że jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: "regularnie" nie znaczy codziennie.

Nie zabraniam ludziom się wypowiadać, nie wiem kiedy niby to zrobiłam, możesz wskazać?

Oraz tak, uważam że osoby które nie czytają regulaminów to idioci, jeżeli w wyniku ich nie przeczytania ponoszą koszty i potem płaczą. Rozumiem, że za każdym razem, jak jest jakaś sprawa typu "nie przeczytałem i każą płacić" bronisz tego, co nie przeczytał? Nie mam czasu sprawdzać historii twoich postów, liczę na szczerość.

Jeszcze
  • Odpowiedz