Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aquel_Retro_Masturbacja: aż się dziwię że w Millennium mimo tylu lat nic się nie zmieniło względem opłat i wygląda to z rigczem. Jedyny wymóg to 1k wpływu i jedna płatność kartą/blikiem w miesiącu na dowolną kwotę aby nie pobierali opłat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trismagist: czas zmarnowany na pisanie posta o tym na Mirko jest wystarczający na zgłoszenie reklamacji w aplikacji, a jak ci się nie chce składać reklamacji o 5 PLN to najwyraźniej stać cię na to, żeby je oddać xD

@jakuba94: myślę, że to główne źródło dochodów większości firm poza tymi co produkują przedmioty zupełnie niezbędne do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aquel_Retro_Masturbacja: dlatego z końcem marca dobiega okres wypowiedzenia i zamykam konto w mBanku po ponad 15 latach. W mBanku już się płaci praktycznie za wszystko, a kiedyś to był tani, nowoczesny bank dla młodych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
polecam czytanie taryfy opłat i prowizji, a potem robienie gównoburzy, jeśli faktycznie pobiorą coś, czego nie powinni to składa się reklamacje i oddają bez gadania. Serio, to takie proste.


@mozgogrdyczka: A co ma jedno do drugiego? Przecież on nie mówi, że ktoś złamał jego prawa albo go oszukał, tylko że mbank sobie leci w #!$%@? pobierając opłatę za takie coś.
  • Odpowiedz
@PaulStone: sam mam konto w millenium i nigdy nie placilem ani złotówki za operacje związane z użytkowaniem konta. No i apka mobilna jest git, chociaż mam to konto od momentu gdy mam swoje pieniądze więc nawet nie mam żadnego porównania.
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: uważasz, że pobieranie opłaty za sprawdzenie swojego rachunku w bankomacie jest ok? Nie każdy lubi mieć setki zbędnych aplikacji na telefonie, które rozładowują telefon i wysyłają setki powiadomień. Osobiście uważam, że opłata za sprawdzenie salda to takie januszowanie jak ujemne oprocentowanie. Sądzisz, że ekonomicznie i ekologicznie jest wypłacić 20 zł z potwierdzeniem by sprawdzić ile ma się kasy i później te 20 zł wpłacić? Głupota i tyle.
Takimi małymi
  • Odpowiedz
@Soczi: jest to usługa. Czy uważasz że płacenie za przejazd autobusem (popularny bilet xD) jest ok? Nikt Ci nie każe sprawdzać salda w bankomacie. Masz wiele innych darmowych opcji :)
  • Odpowiedz
@Aquel_Retro_Masturbacja: znajdź programiste COBOLa który napisze i będzie utrzymywał soft do tego byś mógł sprawdzić saldo w urządzeniu z WindowsemXP Embedded za 2500 brutto. Wtedy pogadamy. Sorry ale stare technologie kiedys się kończą i to jest taki przymus byś tego nie używał.
  • Odpowiedz
@jakuba94: #!$%@?ę :D Bank ma twój hajs i nim obraca w tym samym czasie bierze kasę za to, że sobie sprawdzisz czy ci starczy do 10-go, a ty mi porównujesz to do jazdy autobusem? XD
  • Odpowiedz