Wpis z mikrobloga

@Ewulon
@oszty
#!$%@?ąc już od komentarza typa hamujsiehamuj_sie, który jest oczywistym baitem XD

Nie macie wrażenia, że mężczyźni nauczyciele rzeczywiście są lepsi w tym co robią?

W każdej szkole, do której uczęszczałem, gdybym miał wymienić top 3 nauczycieli to byliby to sami mężczyźni. I nie tylko ja, ale zdecydowana większość moich znajomych.

Oczywiście też jest dużo chamów i #!$%@?ów, ale zazwyczaj nauczyciele faceci mają takie luźniejsze podejście do młodzieży, nie
Nie macie wrażenia, że mężczyźni nauczyciele rzeczywiście są lepsi w tym co robią?

W każdej szkole, do której uczęszczałem, gdybym miał wymienić top 3 nauczycieli to byliby to sami mężczyźni. I nie tylko ja, ale zdecydowana większość moich znajomych.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: tak, nie wszyscy na mojej drodze ale średnia tak. Ale to raczej wiadomo z czego to wynika: kobieta jak nie ma co robić ze swoim życiem idzie na nauczycielkę. Trudno żeby
@hamuj_sie_hamuj_sie
@slabehaslo
Przeciez w szkołach to jest standard. Malo jest nauczycieli z powolania. Jak ja chodziłem to większość nauczyli miala ze soba problemy i nie powinna byla nauczać. Najlepszy przypadek to nauczycielka z matmy, charakter miala paskudny, maz pracowal w tej samej szkole i ja rzucil. To wiadomo, ze ona swoj gniew wylądowała na uczniach.